Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zwrot 10 PLN bez wymogów obrotu w PZBuk

Skorzystaj z promocji na bezpieczną dyszkę!

Graj kupony wielokrotne z kursem min. 1.4 na zdarzenie za co najmniej 20 zł. Jeżeli nie trafisz, bukmacher PZBuk zwróci Ci 10 zł od pierwszego rozliczonego jako przegrany kuponu,  w formie darmowego zakładu z wygranymi bez wymogów obrotu!

Zapisz się do promocji i graj kupony wielokrotne z kursem min. 1.4 na zdarzenie za co najmniej 20 zł. Jeżeli nie trafisz, PZBuk zwróci Ci 10 zł od pierwszego rozliczonego jako przegrany kuponu, w formie darmowego zakładu z wygranymi bez wymogów obrotu!

wejdź i sprawdź ofertę

Regulamin promocji „Cashback 10zł”

 1. Organizatorem promocji „Cashback 10 zł” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Graczy pzbuk.pl i obowiązuje od dnia 20.05.2020 od godziny 11:00 do dnia 21.05.2020 do godziny 23:59.
 2. W ramach promocji Gracz otrzymuje zwrot w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon, który postawi po dołączeniu do promocji. Gracz bierze udział w promocji po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
 3. Aby skorzystać z promocji Gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu i zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej. Po kliknięciu w “Zapisz się” Gracz zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji.
 4. W promocji biorą udział zakłady wielokrotne z kursem min. 1.4 na zdarzenie, za co najmniej 20 zł, postawione i rozliczone w okresie obowiązywania promocji. Gracz może postawić dowolną ilość kuponów, zwrot następuje dopiero w przypadku pierwszego przegranego kuponu.
 5. Otrzymany darmowy zakład 10 zł Gracz może wykorzystać na dowolny zakład wielokrotny z kursem min. 1.4 na zdarzenie. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.
 6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma 24h na wykorzystanie darmowego zakładu.
 7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku darmowy zakład dopisany do konta Gracza zostaje unieważniony.
 8. Po zakończonym spotkaniu Gracz zostanie poinformowany o możliwości otrzymania zwrotu w postaci wyskakującego okienka. Gracz ma możliwość zaakceptowania lub odrzucenia oferty. Po odrzuceniu oferty nie ma możliwości ponownego dopisania zwrotu.
 9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:
  a) w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
  – Gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;
  – rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej lub innej metody płatności;
  – Gracz posiada więcej niż jedno konto;
  b) w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
  c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów;
  d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.
 10. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
 12. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021