Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Żużel: Wreszcie rusza Ekstraliga!

Speedway Ekstraliga rusza już 12 czerwca. Żużlowcy trenują od 29 maja, by jak najlepiej zaprezentować się po powrocie. Od samego początku będzie bardzo ciekawie.

NA POCZĄTEK BEZ KIBICÓW

Najpierw w piątek o godzinie 18:00 obejrzymy starcie Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin, a zaraz po jego zakończeniu czeka nas walka na linii Eltrox Włókniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz. Dwa dni później ROW Rybnik zmierzy się z Falubazem Zielona Góra, a Moje Bermudy Stal Gorzów z Fogo Unią Leszno. Uwielbiamy pełne nazwy tych klubów. W tym roku niewątpliwie wygrywa Stal.

No ale dobrze, teraz na poważnie. Jak będzie wyglądał żużel w Polsce? Na początek w parku maszyn przebywać będzie wyłącznie 50 osób. Z czasem jednak limit powinien się zwiększyć, do tego planowany jest szybki powrót kibiców na trybuny. Pierwszą rundę spotkań fani czarnego sportu obejrzą wyłącznie na telewizji.

MOTOR WYRASTA NA POWAŻNEGO GRACZA

Tytułu broni Unia Leszno, która zdobywa mistrzostwo nieprzerwanie od 2017 roku. W poprzednim roku drugie miejsce zajęła Sparta Wrocław, a na trzeciej lokacie uplasował się Włókniarz. Teraz wiadomo, że do walki o miano najlepszej drużyny poważnie włączy się Motor Lublin, który niedawno zakontraktował Jarosława Hampela występującego do tej pory w Unii. Mistrz przez to będzie wyraźnie słabszy.

Lubinianie wyrastają na drużynę, która może przerwać znakomitą passę Unii. Byli blisko podpisania umowy z Emilem Sajfutdinowem, a teraz walczą o Bartosza Zmarzlika i Martina Vaculika. W BETFAN już teraz możecie typować, która drużyna będzie najlepsza w tym sezonie. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że mimo wszystko to ekipa z Leszna po raz kolejny zdobędzie tytuł. Motor w ich opinii ma na razie marginalne szanse na to, choć do play-offów powinien awansować.

BETFAN możecie również obstawić, która drużyna znajdzie się wyżej w tabeli oraz średnią biegową wielu żużlowców. Oferta jest szeroka, a wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021