Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zmiany warunków korzystania z konta Skrill i Neteller od 13 marca 2019 roku.

W portfelach elektronicznych Skrill i Neteller wprowadzono zmiany w niektórych warunkach korzystania, które regulują relacje oraz sposób świadczenia usług obu portfelach.Zmiany wejdą w życie 13 marca 2019 roku.

Cytat:

1.Opłaty za usługi Skrill i Neteller

W odniesieniu do opłaty za usługę określonej w Warunkach korzystania z konta Skrill i Neteller będzie obowiązywała następująca zmiana:

Możesz korzystać z konta Skrill i Neteller bezpłatnie pod warunkiem, że zalogujesz się lub dokonasz transakcji przynajmniej co 12 miesięcy. Jeśli tego nie zrobisz, z salda konta zostanie potrącona miesięczna opłata za usługę w wysokości 5,00 EUR (lub w równoważnej kwocie w innej walucie).

2.Zamknięcie lub zawieszenie konta Skrill

Możemy zawiesić lub zamknąć Twoje konto Skrill i Neteller bez powiadomienia w sytuacji, gdy zaistnieją uzasadnione podejrzenia, że inne konto Skrill lub NETELLER, którego jesteś posiadaczem zostało wykorzystane na potrzeby nieuczciwych działań, prania brudnych pieniędzy, finansowania aktów terroryzmu lub innej działalności przestępczej.

Te zmiany wejdą w życie 13 marca 2019 roku i zaczną automatycznie obowiązywać w odniesieniu do usług świadczonych przez Skrill i Neteller. Jeśli będziesz nadal korzystał z usług Skrill i Neteller po 13 marca 2019 roku, będzie to oznaczało akceptację wyżej wymienionych zmian

Paysafe Financial Services jest spółką zarejestrowaną w Anglii i Walii pod numerem 04478861 z siedzibą pod adresem 25 Canada Square, London E14 5LQ. Spółka jest upoważniona przez urząd Financial Conduct Authority na mocy Ustawy o pieniądzach elektronicznych z 2011 roku (FRN: 900015) do emisji pieniędzy elektronicznych. Dopuszczona do obrotu jako “NETELLER”.

Skrill Limited jest spółką zarejestrowaną w Anglii i Walii pod numerem 04260907 z siedzibą pod adresem 25 Canada Square, London E14 5LQ. Spółka jest upoważniona przez urząd Financial Conduct Authority na mocy Ustawy o pieniądzach elektronicznych z 2011 roku (FRN: 900001) do emisji pieniędzy elektronicznych.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021