Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Złotych 11 startuje: w nowej, codziennej grze Fortuny można wygrać aż 300 milionów koron

Złotych 11

Spółka Fortuna wchodzi na rynek z nową grą Złotych 11, w której stawiający mogą codziennie wygrać nawet 300 milionów koron. Tak wielkiej wygranej nie zaoferowała do tej pory żadna loteria w Czechach. Wysokość zakładu zaczyna się już od pięciu koron, główną wygraną ma szansę zdobyć gracz, który postawi 100 koron. Pierwsze losowanie przebiegnie już jutro.

Losowanie gry będzie przebiegało siedem dni w tygodniu łącznie ze świętami. Gracze wiedzą z góry, ile mogą wygrać, wygrane w Złotych 11 są określone sztywno w zależności od wysokości zakładu i ilości postawionych i odgadniętych liczb. Dzięki temu gra jest bardzo elastyczna, gracze mogą wypróbować różne warianty, które przyniosą im największy sukces.

„Gra Złotych 11 jest unikatowa dzięki najwyższej możliwej wygranej w historii czeskich loterii. Już za zwykłych pięć koron można codziennie wygrać nawet 15 milionów. Dlatego wierzymy, że gra Złotych 11 stanie się dla graczy ulubionym codziennym rytuałem,“ powiedział Martin Illner, dyrektor generalny Loterii Fortuna. Najwyższą wygraną 300 milionów koron może zyskać ten, kto zgadnie wszystkich 11 postawionych liczb przy wkładzie 100 CZK.

Wysokie jest też prawdopodobieństwo tego, że gracz uzyska jedną z wygranych, np. przy grze na 11 liczb wynosi ono 1:3,64. W konkurencyjnej grze Szczęśliwych 10 wygrywa 1 z 9,05 (prawdopodobieństwo wynosi tu 1:9,05)

Dalszą ciekawostką jest fakt, że gracze uzyskują dwukrotność wkładu również w przypadku, gdy w grze na 11 nie trafią ani jednej wylosowanej liczby.

Wypełnianie kuponów nie jest zbyt skomplikowane, co więcej, i bez kuponu można zlecić obsłudze terminalu prosty wybór przypadkowej liczby. Gracze mogą zapłacić z góry nawet 28 losowań na raz. Stawianie jest możliwe w prawie 1300 terminalach w całej Republice Czeskiej.

W skład gry wchodzi również gra dodatkowa Liczba dnia. Gracz ma możliwość postawienia na podaną na kuponie sześciopozycyjną liczbę dodatkową i zagrać w ten sposób nawet o 1 milion oraz dalsze wygrane.

Złotych 11 to druga gra, którą spółka Fortuna uruchamia w Republice Czeskiej. Już w lipcu bieżącego roku wystartowała gra LOTO, której losowania przebiegają dwa razy w tygodniu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021