Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Bardzo złe wiadomości dla brytyjskich zakładów bukmacherskich

Stowarzyszenie Brytyjskich Bukmacherów (ABB) oświadczyło, że najnowsze statystyki Komisji ds. Gier Hazardowych pokazują „bardzo złe wiadomości” dotyczące przyszłości brytyjskich sklepów bukmacherskich.

Komisja ds. Gier Hazardowych ujawniła, że ​​w Wielkiej Brytanii jest obecnie 8 502 punktów przyjmowania zakładłow bukmacherskich, co stanowi spadek o prawie 4% w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, a liczba ta stale spada i  ich liczba jest najniższa od czasów Komisji która zaczęło rejestrować te wyniki w 2009 roku.

Malcolm George, dyrektor naczelny Związku Brytyjskich Bukmacherów, powiedział :

„Tempo zamykania zakładów bukmacherskich jest bardzo złą wiadomością dla przyszłości detalisty, który od ponad 55 lat jest stałym punktem na głównej ulicy.

„Rząd prowadzi obecnie konsultacje w zakresie automatów do gier w punktach bukmacherskich. Każda znacząca zmiana w przepisach może doprowadzić do ponad połowy wszystkich zamknięć sklepów i utraty dalszych 21 000 miejsc pracy, nie robiąc nic, by rozwiązać problem hazardu. „

Statystyki wskazały również, że liczba osób zatrudnionych w branży hazardowej spadła o 1% od marca 2016 r. Do 106 236.

Ponadto Komisja poinformowała, że ​​liczba automatów do gier w kraju wzrosła do 182,916, co ABB uznała za niepokojącą, ponieważ zbiegła się z zamknięciem sklepów bukmacherskich, co w konsekwencji oznaczało utratę 1043 FOBT.

Pomimo zamykania punktów przymowania zakładów sportowych, wzrosła liczba gier hazardowych dla której łączna wartość branży hazardowej wyniosła 13,7 mld GBP, co stanowi wzrost o 1,8% w stosunku do odpowiednich wyników z poprzedniego roku.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021