Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zlatan i Neymar pomogą swoim zespołom?

Transfer Zlatana Ibrahimowicia niektórzy z kibiców AC Milan traktowali jako zesłanie zbawiciela do ich ukochanego zespołu. I nie ma co się dziwić: kiedy ulubionej drużynie nie idzie, to fan będzie się chwytać wszystkiego, żeby mieć nadzieję. Czy Szwed faktycznie pomoże mediolańczykom w uratowaniu tego sezonu? Trudno powiedzieć. Będzie mu na pewno ciężko. I może mu o tym powiedzieć Neymar, z którym PSG miało podbić Ligę Mistrzów. A jak się to póki co toczy, to widać gołym okiem…

Piłka to zawód, ale rodzina…

Przypadek Brazylijczyka należy do tych cięższych. Neymar przychodził do stolicy Francji w piku swojej formy. Chciał on wyjść z cienia Messiego, dlatego też zdecydował się na pozostawienie „Dumy Katalonii” na rzecz pozostania gwiazdą nr 1 w PSG. W Paryżu zapewniono mu bajeczne zarobki, jak i przywileje, o których niegdyś było głośno. Neymar ponoć nie musi stosować się do zaleceń trenera, jak i dostaje dodatkowe premie za dziękowanie kibicom za doping… Podobnych zapisów jest o wiele więcej, ale nie zadziały ono mobilizująco na złotego medalistę Olimpiady w Rio.

Neymar już w Barcelonie miał w zwyczaju opuszczać swój zespół w okolicach urodzin swojej siostry, którą zresztą ma wytatuowaną na ramieniu. Data jej urodzin przypada na 11 marca, kiedy Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. W Barcelonie nie robili mu z tego problemu, ponieważ „Duma Katalonii” zwykle radziła sobie z rywalami. W PSG jest zgoła inaczej. A, że teraz urodziny siostry wypadają w dniu meczu z Borussią Dortmund… Jak myślicie, czy Brazylijczyk zagra przeciwko dortmundczykom? Już dziś możecie się o to założyć u legalnego bukmachera BETFAN!

W zakładach bukmacherskich BETFAN czeka na Ciebie „Pakiet Pudziana 3000 zł”, czyli oferta ambasadora w postaci Mariusza Pudzianowskiego

wejdź i sprawdź ofertę

Powrót na „stare śmieci”

Kiedy Zlatan zmieniał Krzysztofa Piątka w swoim pierwszym meczu po powrocie w barwach „Rossonerich” cały stadion wiwatował. Szwed jest traktowany tam jako wybawiciel i nie dziwne, skoro Milanowi potrzeba wstrząsu, który może zapewnić właśnie taki piłkarz. Dla Zlatana to powrót na „stare śmieci”, gdyż już grał w koszulce mediolańczyków. W BETFAN możecie się założyć o to, czy Szwed strzeli bramkę z wolnego, przewrotki oraz czy dostanie czerwoną kartkę. Oczywiście takich zakładów jest o wiele więcej. Również są one związane z „naszym” Krzysztofem Piątkiem, który niestety wobec tego transferu musi pakować manatki i szukać nowego pracodawcy.

Póki co Zlatanowi idzie średnio, ale trudno mieć do niego o to pretensję. Delikatnie rzecz ujmując, popularny „Ibra” grał z lepszymi piłkarzami. Wiemy, że jest on zdolny do wielkich rzeczy, ale czy uda mu się to udowodnić w tym sezonie w barwach Milanu? Wydaje się, że łatwiejsze zadanie ma Neymar, który ma lepszych partnerów u boku oraz łatwiejszych rywali na swojej drodze.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021