Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zieliński i Milik zapewnią Napoli wygraną?

Napoli – Inter to drugi półfinał Pucharu Włoch. Jego zwycięzca zagra w wielkim finale z Juventusem lub Milanem. Włosi, jak widać, wracają z przymusowej przerwy z przytupem.

INTER LICZY NA ODROBIENIE STRAT

Serie A wraca 20 czerwca, natomiast tydzień wcześniej obejrzymy zaległe mecze rewanżowe w półfinałach Pucharu Włoch. Każde ze starć zapowiada się naprawdę ciekawie, ale jeśli mielibyśmy wybrać mecz, który może nam przysporzyć więcej emocji, postawilibyśmy na Napoli – Inter. Dlaczego? Bo spodziewamy się, że do końcowego gwizdka toczyć się będzie walka o awans, czego nie spodziewamy się po spotkaniu Juventusu z Milanem, gdzie stawiamy na spokojną wygrają „Starej Damy”.

W pierwszym spotkaniu górą byli zawodnicy Gennaro Gattuso, którzy wygrali 1:0 po goli Fabiana Ruiza. Dosyć szczęśliwie udało im się odnieść zwycięstwo na wyjeździe, bo to Inter wówczas nieznacznie przeważał. Teraz drużyna z Mediolanu liczy na odrobienie strat.

Czy ta sztuka im się uda? Oczywiście, że tak. Ale przez wstrzymanie sezonu naprawdę ciężko oszacować, jak dużą. Analitycy BETFAN – czyli legalnego polskiego bukmachera – takiej pracy się jednak nie boją i twierdzą, że Nerazzurri mają 30 procent szans na awans do finału. Reszta punktów procentowych stoi po stronie Napoli. Takie proporcje są rzecz jasna zrozumiałe ze względu na wynik pierwszego spotkania.

JAK PORADZĄ SOBIE ZIELIŃSKI I MILIK

Liczymy na to, że w tym meczu z dobrej strony pokażą się reprezentanci Polski, czyli Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Ten pierwszy ma pełnić w Azzurrich coraz ważniejszą rolę, natomiast 26-letni napastnik jest coraz bliżej odejścia z Napoli. Gdzie? Tego na ten moment nie wiadomo, lecz plotkuje się o naprawdę poważnych klubach.

Jednego jesteśmy pewni – weekend z Pucharem Włoch będzie bardzo ekscytujący. Nieważne na jaki mecz postawicie, to i tak nie powinniście być zawiedzeni. Futbol w Italii wreszcie wraca, co nas naprawdę cieszy, bo w ostatnich latach tamtejsze kluby ogląda się coraz przyjemniej.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021