Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zdzisław Kręcina debiutuje na Twitterze [VIDEO]

„Zapraszam do wspólnej zabawy” – tymi słowami zachęca Zdzisław Kręcina do obserwowania jego profilu na Twitterze #MójPierwszyTweet

 

Zdzisław Kręcina, król memów zawitał na Twittera. Jego konto ma szanse na pobicie rekord polskiego Twittera, które obserwuje już ponad 9,5 tysiąca osób! Byłego sekretarza generalnego PZPN nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli ktoś nie zna jego samego, to z pewnością zna memy z jego udziałem.

13 kwietnia 2018 roku Zdzisław Kręcina założył konto na Twitterze. Tym razem to nie fejk tylko na pewno on. Dla potwierdzenia, że to oficjalne konto „króla” memów, zamieścił on nagranie, w którym zaprasza na swoje konto.

Popularność wśród polskich kibiców piłki nożnej oraz twórców internetowych memów Zdzisław Kręcina zdobył jednak w inny sposób. Jak sam przyznawał w wywiadzie dla polskatimes.pl z 2015 roku, kojarzony jest głównie z imprezowym stylem życia.

„Jestem gościnny, jak każdy góral. Myślę, że 95 procent alkoholu w życiu wypiłem służbowo. Kiedy przyjeżdżają do nas przedstawiciele innych federacji albo wyjeżdżamy my, dochodzi do oficjalnych spotkań, na których podaje się alkohol.”

Według internautów to Zdzisław Kręcina powinien kandydować na prezesa FIFA

Zdzisław Kręcina wielokrotnie był obiektem żartów – szczególnie wtedy, gdy przyznał, że od Wyborowej nie stroni, ale ujawnił przy tym, iż „95 procent alkoholu w życiu wypił służbowo„. Ironizowano i z jego wyglądu, i z jego nazwiska, i również z przywiązania do stanowisk w PZPN. Gdy zdecydował się ubiegać o fotel prezesa, nastąpił wysyp memów z jego udziałem.

Zdzislaw Krecina Lata melanzy i dekady w branzy

Zdzisław Kręcina urodził się w 1954 roku w Żywcu. Zaczynał swoją karierę jako polski piłkarz, jednak najbardziej zasłynął swoją działalnością w roli działacza sportowego. Od 1983 roku pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej jako zastępca sekretarza (1983–1985) i sekretarz Wydziału Szkolenia (1985–1988), a także kierownik olimpijskiej reprezentacji Polski (1986–1987).

Później pracował jako dyrektor ds. marketingu i organizacji imprez PZPN. Od 1997 roku był zastępcą sekretarza, a od 18 marca 1999 do 30 listopada 2011 sekretarzem generalnym PZPN. Pełnił także funkcję szefa organizacyjnego ekipy reprezentacji Polski.

Zdzislaw Krecina bilety na mistrzostwa

Legalny bukmacher LVBET zainaugurował kampanię reklamową wyemitowanym 8 maja br. spotem reklamowym, w którym Zdzisław Kręcina informuje o podjęciu współpracy z firmą bukmacherską.

Akcja rozgrywa się w Apartamencie Działacza LV BET, w którym były sekretarz PZPN w humorystyczny sposób przedstawia kulisy polskiej piłki.To pierwszy z serii czterech spotów internetowych przygotowanych z myślą o nadchodzących Mistrzostwach Świata w Rosji. Emisje kolejnych odcinków z udziałem ambasadora zaplanowano kolejno na: 15.05, 22.05 i 29.05.

LV BET i Zdzisław Kręcina załatwia wyjazd do Rosji 2018

Założenie konta na Twitterze to odpowiedź na szyderstwa z jego osoby i tworzenie fałszywych kont na portalach społecznościowych. – Przyznam, że miałem powoli dosyć tego co się działo i stąd ta decyzja – tłumaczył Zdzisław Kręcina w programie „Onet rano”.

– Po doświadczeniach w AWF, PZPN, UEFA i FIFA, czas na niezależny komentarz … – czytamy w opisie twitterowego konta Zdzisława Kręciny. Jedno jest pewne: nie brakuje mu dystansu do siebie i otaczającej rzeczywistości, a to z pewnością może zyskać uznanie wśród kibiców piłkarskich w naszym kraju.

Źrłodło: nczas.com, Twitter, Onet.pl, SportoweFakty.pl, własne

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021