Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zbigniew Juroszek o firmie Atal i STS

Zbigniew Juroszek (autor zdjęcia: KAMILA KOTUSZ)

Ciekawy wywiad ze Zbigniewem Juroszkiem, m.in. na temat zakładów bukmacherskich STS

Moje dzieci już od najmłodszych lat wykazywały zainteresowanie tym, co dzieje się w firmie.

Biznes, rozwój, praca, solidność, uczciwość – takie tematy rozmów pojawiały w domu od zawsze. Dzieci nigdy nie buntowały się przeciw takiemu wyborowi. Razem z żoną jesteśmy silnie związani z Atalem i wspólnie go rozwijamy. Za to mój syn Mateusz, nie tylko zasiada w zarządzie Atalu, ale przede wszystkim od wielu lat zaangażowany jest w nasz drugi rodzinny biznes – STS. Od momentu, gdy objął w nim funkcję prezesa, firma dokonała olbrzymiego rozwoju. To teraz największa firma bukmacherska w Polsce, z 47-procentowym udziałem w rynku. Młodszy syn również działa w STS, szlifując kompetencje marketingowe. Moja córka odpowiadała za działy sprzedaży w Atalu, a teraz rozwija własny biznes.

Atal SA
Firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Jej założycielem i właścicielem jest polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek, który ma ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe. Atal w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku, ale działalność deweloperską Zbigniew Juroszek prowadził już znacznie wcześniej.

Obecnie w ofercie sprzedaży firmy znajdują się inwestycje deweloperskie realizowane w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Firma prowadzi także jeden z najbardziej zaawansowanych programów wykończenia mieszkań „pod klucz” – Atal Design, z którego korzysta ok. połowy nabywców lokali. W grudniu 2013 roku obligacje spółki zadebiutowały na rynku Catalyst. Na przełomie maja i czerwca 2015 roku została przeprowadzona pierwsza publiczna oferta akcji Atal SA. Akcje spółki trafiły na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie 15 czerwca 2015 roku.

Zbigniew Juroszek (autor zdjęcia: KAMILA KOTUSZ)

Zbigniew Juroszek
Rocznik 1962. Biznesmen z ponad 30-letnim doświadczeniem, założyciel i główny akcjonariusz działającej od 1990 roku grupy Atal.

Jest także współwłaścicielem spółki Star-Typ Sport, działającej w sektorze zakładów bukmacherskich. Na początku kariery Zbigniew Juroszek związany był z branżą odzieżowo-tekstylną. Kierowana przez niego firma Atal była dostawcą materiałów dla najbardziej znanych polskich producentów odzieży. Szybki rozwój firmy zaowocował nowymi inwestycjami, tym razem w branży nieruchomości. Pierwsze inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych zostały zrealizowane w drugiej połowie lat 90. Z biegiem czasu Zbigniew Juroszek rozpoczął budowę kompleksów mieszkaniowych we Wrocławiu, a w kolejnych latach osiedla firmy pojawiły się w pozostałych największych polskich miastach. Prezes Atal SA od kilkunastu lat obecny na liście 100 najbogatszych Polaków miesięcznika „Forbes” i tygodnika „Wprost”. Interesuje się biznesem, sportem oraz sztuką

Cały wywiad z przeczytacie na stronie Wyborcza.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021