Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

„Zaproś przyjaciela” dostępne w ETOTO!

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym na ETOTO ruszyła program lojanościowy „Zaproś przyjaciela” Od dziś każdy gracz ETOTO może zapraszać do gry swoich znajomych i zgarniać za to dodatkową kasę. To 50 złotych za każdego poleconego, które otrzymuje zarówno zapraszający jak i zapraszany .

Łącznie za polecanie znajomych można otrzymać nawet 500 złotych!

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Zarejestruj się, klikając w TEN link i odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu

Jak otrzymać bonus 50 zł w akcji Zaproś przyjaciela z ETOTO?
Jesteś zadowolony z gry w ETOTO i chciałbyś podzielić się pozytywnymi wrażeniami
ze swoimi znajomymi? Poleć nas i odbierz bonus 50 zł dla każdego z Was.

Do emocjonowania się najciekawszymi wydarzeniami sportowymi możesz zaprosić aż 10 osób!
Dzięki temu możesz wzbogacić się aż o 500 zł na grę w ETOTO!

Pamiętaj, że aby odebrać bonus musisz mieć na swoim koncie obrót na min. 50 zł po kursie 2,20.

Odbierz bonus za polecenie znajomego:

  1. Wyślij zaproszenie do swojego przyjaciela
  2. Twój znajomy rejestruje się w ETOTO z wysłanego przez Ciebie zaproszenia
  3. Następnie Twój przyjaciel dokonuje obrotu na 300 zł po kursie 2,20
  4. Otrzymujecie po bonusie 50 zł na grę w zakłady sportowe w ETOTO

Promocja Zaproś przyjaciela umożliwia polecenie Twojego ulubionego zakładu bukmacherskiego. Z jednej strony możesz podzielić się wrażeniami z gry w ETOTO, a z drugiej zdobyć specjalny benefit dla Ciebie i dla Twojego przyjaciela. Także jak sam widzisz, w tej promocji nie ma przegranych! Jako lojalny gracz możesz zdobyć bonus dla Ciebie oraz dla osoby której polecasz grę w naszych zakładach sportowych. Nie czekaj, zapraszaj znajomych do zabawy i wspólnego emocjonowania się grą w ETOTO już dziś!

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub sugestii zapraszamy do zadawania pytań pod adresem mailowym pomoc@etoto.pl oraz na naszym czacie.

Regulamin sprzedaży premiowej „Zaproś przyjaciela” «
1. Organizatorem sprzedaży promocyjnej „ZAPROŚ PRZYJACIELA” (dalej: „Akcja”) jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 (dalej: „ETOTO”).
2. Sprzedaż promocyjna „ZAPROŚ PRZYJACIELA” stanowi ofertę dla Uczestników ETOTO.
3. Regulamin sprzedaży promocyjnej „ZAPROŚ PRZYJACIELA” (dalej: „Regulamin Szczegółowy Akcji”) działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert (opublikowanymi na stronie www.etoto.pl) oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Akcja rozpoczyna się 20 maja 2019 roku od godziny 11:00 CET i trwa do momentu jej odwołania przez ETOTO.
5. W Akcji może brać udział osoba, która:
a. jest Uczestnikiem ETOTO oraz posiada Konto ETOTO, która zaprosiła inną pełnoletnią osobę do udziału w Akcji, na co uprzednio uzyskała jej zgodę (dalej: „Polecający”),
b. nie jest Uczestnikiem ETOTO, lecz otrzymała zaproszenie w trakcie trwania Akcji i dokonała rejestracji wraz z pełną, udaną weryfikacją na stronie www.etoto.pl (dalej: „Polecony”)
Osoby wymienione w punktach a) i b) zwane są łącznie „Uczestnikami”, a osobno „Uczestnikiem”.
6. Udział Uczestników w Akcji jest dobrowolny i oznacza akceptację „Regulaminu Szczegółowego Akcji” oraz jest zobowiązaniem do jego przestrzegania. Uczestnicy przystępując do Akcji oświadczają, że spełniają wszystkie warunki, które uprawniają ich do wzięcia udziału w Akcji.
7. Polecający przesyła znajomemu zaproszenie do udziału w Akcji za pośrednictwem zakładki „Zaproś przyjaciela”, która znajduje się na stronie www.etoto.pl. Zakładka dostępna jest po zalogowaniu.
8. Przed wysłaniem zaproszenia Polecający zobowiązany jest uzyskać od Poleconego zgodę na zaproszenie Poleconego do udziału w Akcji oraz na podanie jego adresu mailowego w celu przystąpienia do Akcji i realizacji warunków Akcji przez ETOTO. Do realizacji Akcji niezbędnie jest przekazanie Polecającemu przez ETOTO informacji o spełnieniu warunków Akcji przez Poleconego (zaksięgowanie bonusu na koncie Polecającego co jest równoznaczne ze spełnienie wymogów obrotu przez Poleconego).
9. Polecający przyjmuje do wiadomości i wyraża zgodę na przekazanie przez ETOTO jego danych (email, imię i nazwisko) na każde żądanie Poleconego, którego polecił Polecający w trakcie trwania tej Akcji.
10. Założenie konta KONTO ETOTO przez Poleconego na stronie www.etoto.pl w wyniku skorzystania z zaproszenia powoduje, że osoba zakładająca je staje się automatycznie Uczestnikiem Akcji.
11. Polecony po założeniu konta może również zapraszać swoich znajomych do udziału w Akcji, stając się Polecającym.
12. W ramach prowadzonej Akcji Uczestnicy są uprawnieni do otrzymania nagrody w postaci bonusu w wysokości 50 złotych (dalej: „Bonus”) po spełnieniu łącznie następujących warunków:
a. Polecony musi dokonać obrotu na zakładach na kwotę minimum 300 złotych,
b. Polecający musi dokonać obrotu na zakładach na kwotę minimum 50 złotych,
c. W obu powyższych przypadkach do obrotu wliczać się będą tylko zakłady postawione o łącznym kursie min 2,20. Może to być zakład pojedynczy jak i zakład wielokrotny.
13. Bonus zostanie przyznany Polecającemu oraz Poleconemu w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu spełnienia przez nich wymaganych warunków opisanych w punkcie 12.
14. Aby wypłacić przyznany Bonus należy dokonać pięciokrotnego obrotu (w sumie 250 złotych). Warunki obrotu opisane są w następnym punkcie.
15. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.
16. Maksymalnie Polecający może polecić 10 znajomych do których zostanie wysłane zaproszenie. Po przekroczeniu limitu 10 znajomych, nie będzie możliwości wysłania zaproszenia.
17. Bonus uzyskany w ramach Akcji nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
18. W Akcji Polecony może maksymalnie uzyskać bonusy o wartości 500 złotych za 10 Poleconych graczy, którzy założą konta KONTO ETOTO na stronie www.etoto.pl i spełnią wymogi Akcji.
19. Polecony, który zakłada konto na stronie www.etoto.pl i bierze udział w Akcji może również skorzystać z oferty powitalnej dla nowych Uczestników „PROMO 1000+40”.
20. W celu zwalczania nadużyć Akcji, ETOTO zastrzega sobie prawo to odebrania przyznanych bonusów zgodnie w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert (opublikowanymi na stronie www.etoto.pl) oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
21. ETOTO nie odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl
22. W Akcji mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021