Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zaproś kumpli – nowe zasady bonusu za polecenie STS

STS – największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich – udostępnił bonus Zaproś Kumpli na nowych zasadach. Zapraszając znajomych do STS można odebrać z dodatkowymi bonusami łącznie 340 zł.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy bukmacher kontynuuje promocję Zaproś Kumpla, w której otrzymać można atrakcyjną premię za polecenie usług STS nowym użytkownikom. Zapraszając znajomych odbierasz dodatkowe środki na grę – do zgarnięcia jest 300 zł oraz dodatkowe bonusy w wysokości 40 zł.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Zasady promocji Zaproś Kumpli są proste, a skorzystać z niej mogą także początkujący gracze. Aby otrzymać bonus za polecenie wystarczy dołączyć do gry – po założeniu konta należy zagrać na start za 25 zł ze środków depozytowych z przynajmniej jednym zdarzeniem z kursem min. 1.85. Po spełnieniu tego warunku i zalogowaniu na konto na sts.pl, m.sts.pl bądź w aplikacji mobilnej trzeba przejść do sekcji ZAPROŚ KUMPLA i kliknąć “Zaczynamy”, aby otrzymać specjalny link – zaproszenie do STS i akcji. Link ten należy przesłać znajomym. Łącznie zaprosić można 6 kumpli. Każde skuteczne polecenie to 50 zł na koncie bonusowym oraz dodatkowe premie. Warunkiem otrzymania bonusu jest dokonanie przez osobę zaproszoną rejestracji z otrzymanego linku i wpłata co najmniej 50 zł na swoje konto oraz zagranie łącznie za min. 500 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.85. Zaproszony ma 30 dni na spełnienie warunków akcji.

Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl

***

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które obecnie wynoszą ponad 47%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne lokale przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021