Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zaproś kumpla do STS – 50 PLN do zgarnięcia!

Zapraszasz znajomego do gry w STS. On wpłaca pieniądze, zakłada się i każdy z Was dostaje po 50 PLN. Proste, prawda?

Nie masz jeszcze konta w sts.plZarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy znajomy może zarejestrować się z urządzenia mobilnego? Czy znajomy może zarejestrować się z urządzenia mobilnego?
  Niestety nie. Rejestracji z linku należy dokonać z komputera, na www.sts.pl
 • W jaki sposób powinienem zaprosić znajomego w ramach akcji? W jaki sposób powinienem zaprosić znajomego w ramach akcji?
  Wejdź na STS.pl, zaloguj się i przejdź do sekcji „Moje konto”, gdzie zaproszenie można wysłać bezpośrednio na adres mailowy znajomego lub za pośrednictwem Facebooka, albo wygenerować link rejestracyjny.
 • Jakie warunki muszą zostać spełnione, by otrzymać bonus? Jakie warunki muszą zostać spełnione, by otrzymać bonus?
  Osoba zaproszona musi dokonać rejestracji korzystając z otrzymanego zaproszenia od Ciebie. Następnie wpłacić co najmniej 50 zł na swoje konto na STS.PL oraz zagrać łącznie za minimum 150 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1,5.
 • Kolega spełnił warunki, kiedy otrzymamy bonusy? Kolega spełnił warunki, kiedy otrzymamy bonusy?
  Bonusy w postaci vouchera zostaną wysłane mailowo do 24h od momentu spełnienia warunków promocji przez Twojego znajomego.
 • Gdzie sprawdzę czy zaproszony znajomy spełnił warunki? Gdzie sprawdzę czy zaproszony znajomy spełnił warunki?
  W celu sprawdzenia czy osoba Zaproszona spełniła warunki akcji należy wejść do „Moje konto” (tylko na STS.pl) i następnie do sekcji „Zaproś kumpla”. Przy danym adresie mailowym pojawi się aktualny status spełnianego obrotu.
 • Zostałem zaproszony przez znajomego. Czy ja również otrzymam bonus? Zostałem zaproszony przez znajomego. Czy ja również otrzymam bonus?
  Tak! Za spełnienie warunków bonus otrzyma nie tylko zapraszający, ale również osoba, która z polecenia znajomego spełniła warunki akcji.
 • Otrzymałem maila z voucherem. Gdzie wpisać kod? Otrzymałem maila z voucherem. Gdzie wpisać kod?
  Należy się zalogować na STS.PL, wejść do „Moje konto”, gdzie w lewej kolumnie jest miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.
 • Moje konto bonusowe zostało doładowane kwotą 50 zł. Jak wypłacić te środki na rachunek bankowy? Moje konto bonusowe zostało doładowane kwotą 50 zł. Jak wypłacić te środki na rachunek bankowy?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Jak zagrać środkami z konta bonusowego? Jak zagrać środkami z konta bonusowego?
  Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online na stronie sts.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021