Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zapowiedź 30. kolejki Fortuna 1 Ligi

W weekend kończymy kolejny maraton Fortuna 1 Ligi. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Podbeskidzia z Radomiakiem, ale emocji z pewnością nie zabraknie podczas pozostałych spotkań.

Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz – 3 lipca, godz. 17:40 (Polsat Sport)

Kolejkę ponownie rozpocznie mecz Chojniczanki Chojnice, która do bezpiecznego miejsca traci już 9 punktów. Podopieczni Zbigniewa Smółki wracają na własny stadion po ponad półrocznej przerwie, podczas której na obiekcie instalowana była podgrzewana murawa. Gospodarze, jeżeli myślą o utrzymaniu to muszą w piątek wygrać. Podobne zadanie stoi przed Sandecją, która niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej i musi walczyć o to, aby się z niej oddalić. 

Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów – 3 lipca, godz. 20:40 (Polsat Sport)

Chrobry wygrał dwa ostatnie spotkania i oddalił się od strefy spadkowej. Zagłębie z kolei ostatni komplet punktów zdobyło 20 czerwca i gdy wydawało się, że są już blisko strefy barażowej przyszły dwa potknięcia. Trudno wskazywać faworyta tego spotkania. Chrobry w bieżących rozgrywkach ma problem z punktowaniem na wyjazdach, ale przecież kilka dni temu wygrał z Grodzisku z tamtejszą Wartą.

Miedź Legnica – GKS Tychy – 4 lipca, godz. 12:40 (Polsat Sport)

Bardzo ważny mecz drużyn, które znajdują się w strefie barażowej. Tyszanie awansowali do niej po ostatniej wygranej z Bruk-Betem, a Miedź praktycznie od początku sezonu znajduje się w czołówce. Podobnie jak w przypadku meczu Zagłębie – Chrobry i tutaj ciężko wskazać faworyta, bowiem obie drużyny zarówno w domu, jak i na wyjeździe punktują bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że w sobotę w Legnicy emocji nie zabraknie.

Stal Mielec – Odra Opole – 4 lipca, godz. 15:10 (Polsat Sport)

Do nowego lidera Fortuna 1 Ligi przyjeżdża Odra Opole, która w ostatnich 5 meczach zdobyła aż 11 punktów, ale i taki dorobek nie pozwolił tej drużynie wydostać się ze strefy spadkowej. Odra jednak w tym sezonie już raz pokonała Stal Mielec, a miało to miejsce 24 października. Czy klub walczący o utrzymanie i tym razem sprawi Stali niespodziankę i zgarnie komplet punktów? 

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice – 4 lipca, godz. 17:40 (Polsat Sport)

Skomplikowała się sytuacja w tabeli dla Warty Poznań, która spadła z miejsca premiowanego bezpośrednim awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Teraz przed Wartą trudne spotkanie z Puszczą, która na wyjazdach przegrała tylko jedno spotkanie! Warta traci do drugiej pozycji trzy punkty, więc aby myśleć o awansie w ligowej tabeli to musi wygrać i czekać na potknięcie Podbeskidzia.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radomiak Radom – 5 lipca, godz. 12:40 (Polsat Sport)

To będzie prawdziwy mecz na szczycie Fortuna 1 Ligi. Radomiak drugi raz w przeciągu tygodnia zmierzy się z drużyną, z którą walczy o bezpośredni awans. W przypadku wygranej z „Góralami” drużyna z Radomia będzie tracić już tylko 3 punkty do miejsca dającego bezpośredni awans. O to jednak może być bardzo trudno, bo Podbeskidzie przegrało u siebie tylko raz, a Radomiak z kolei na wyjazdach prezentuje się w kratkę. 

Bruk-Bet Termalica – Stomil Olsztyn – 5 lipca, godz. 15:10 (Polsat Sport)

Gdy Bruk-Bet awansował do strefy barażowej to w Niecieczy kibice mieli powody do radości. Szybko jednak drużyna opuściła to miejsce,  bowiem przegrała dwa mecze z rzędu. Obie drużyny na swoim koncie mają tyle samo punktów i obie muszą zarówno patrzeć się za siebie, jak i mogą myśleć o udziału w barażach. Kto po niedzielnym meczu będzie bliżej upragnionego celu? 

Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie – 5 lipca, godz. 17:40 (Polsat Sport)

Przełamania w Suwałkach będą szukać gracze Jarosława Skrobacza. Wigry Suwałki to pierwszy spadkowicz w tym sezonie, ale z pewnością będzie chciał się godnie pożegnać z rozgrywkami. GKS z kolei punktów potrzebuje, jak tlenu, bowiem przy kolejnej porażce w tabeli może zrobić się bardzo nieciekawa sytuacja. 

Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów – 5 lipca, godz. 18:00 (IPLA)

Ciekawie zapowiada się też ostatni mecz 30. kolejki Fortuna 1 Ligi. GKS w ostatnich tygodniach gra, jak z nut i dzielnie walczy o to, aby w Bełchatowie na przyszły sezon została Fortuna 1 Liga. Olimpia z kolei znajduje się w samym środku tabeli, ale ostatnie wynik drużyny z Grudziądza mogą wskazywać na to, że klub może być zamieszany w walkę o utrzymanie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021