Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady PULS dostępne w Etoto!

W Etoto ruszyła możliwość obstawiania wydarzeń LIVE w formule PULS.

Zwiększa to możliwości obstawiania dla graczy zainteresowanych ofertą LIVE. Zakłady PULS dostępne na aplikacji i wersji mobilnej Etoto

Przy wyborze zdarzenia w danym odstępie czasu, system dzieli czas na 3 okresy i przy spełnieniu warunków zdarzenia, wysokość wygranej jest uzależniona od okresu w jakim spełniono warunek. W ostatnim okresie wygrana jest najwyższa

Kliknij do oferty > Zakłady PULS

Trzymaj rękę na pulsie – zawsze i wszędzie!

Żyj KAŻDĄ minutą spotkania, sekunda po sekundzie.
Postaw na to, kiedy padnie następny gol i zgarnij więcej niż kiedykolwiek!

Jak działają zakłady puls?

  1. Postaw na to, że bramka padnie w ciągu następnych 30 sekund, 1 min, 5 min lub 10 min.
  2. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe – każdy kolejny to większa wygrana sekund, 1 min, 5 min lub 10 min.
  3. Jeśli gol padnie w pierwszym przedziale – wygrałeś, ale prawdziwa kumulacja czeka na Ciebie w trzecim!

Kiedy dostępne są zakłady puls?

1. Wejdź na mobilną wersję strony lub aplikację.
2. Gdy obok interesującego Cię wydarzenia widzisz tę ikonę oznacza to,
że możesz postawić zakład puls.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie.

W zakładach organizowanych przez E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. spółka utworzona w Polsce, z siedzibą w Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

Działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021