Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady live bez ryzyka w ostatni dzień lipca

Tylko dzisiaj gracie w BETFAN na live bez ryzyka! Zagrajcie zakład za 49 zł z AKO co najmniej 3.0 – jeśli nie wejdzie, bukmacher gwarantuje zwrot równowartości na konto bonusowe. Nie masz jeszcze konta w BETFAN? Zarejestruj się z kodem LEGALNY.

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 31.07

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 złotych.

3. Kupon musi mieć łączny kurs minimalny 3.0. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty zakładów live.

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 5 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

7. Bonus zostanie dopisany w czwartek, 01.08.

8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021