Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie Typiko – nasze oczekwiania

Przeciętny użytkownik serwisu, na którym można zawierać zakłady bukmacherskie przez Internet, oczekuje by bukmacher internetowy zapewnił mu trzy rzeczy: najwyższe kursy na długiej liście betów, najlepsze bonusy bukmacherskie  z możliwych i sprawną obsługę wypłat wygranych (ten ostatni problem to prawdopodobnie najważniejszy powód, dla którego wciąż istnieje takie zjawisko, jak bukmacher naziemny, czy inaczej bukmacher stacjonarny). Niestety – z idealnym bukiem jest jak z idealną kobietą – prawdopodobnie nie istnieje.

Zawsze jednak można próbować, czy nie da się złapać chociaż kontaktu wzrokowego z ideałem. Od jakiegoś czasu obstawianie w sieci w Polsce zaczyna wkraczać na wyższy poziom dzięki temu, że pozostałe w grze legalne firmy bukmacherskie znów zaczęły ze sobą konkurować. Najwięcej może tu zmienić nowy polski bukmacher i jego najlepsze zakłady w necie. Już jest: Panie i Panowie, oto Typiko, w niedalekiej przyszłości najlepszy polski bukmacher online.Oczywiście pod warunkiem, że utrzyma poziom satysfakcji użytkowników serwisu.

Skąd się wziął bukmacher Typiko

Niedawno wprowadzona ustawa hazardowa sprawiła, że obstawianie w sieci nagle ograniczyło się do listy dwunastu oficjalnych podmiotów gospodarczych, które mogą prowadzić legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Wielu graczy w naszym kraju mogło się poczuć jak dzieci, którym odebrano najfajniejsze zabawki, z tym że zamiast lego czy transformersów były to serwisy światowych potentatów, takich jak np. William Hill czy bet-at-home i ich bukmacherskie zakłady online z całym dobrodziejstwem inwentarza. Czyli – idealnie już było?

Sprawdźmy:
1. Wysokie i urozmaicone kursy – tak.
2. Bukmacherskie bonusy na start – tak, ale…
3. Wypłata wygranych u bukmachera – ?

Co nie oznacza, że ci spośród bukmacherów, którzy zostali na boisku, wypłacają szybko i bezproblemowo. Każdy typer nad Wisłą mógłby napisać dwa tomy wspomnień o swoich przejściach z wypłatą własnej kasy od buka. Legalni bukmacherzy online w Polsce rozkręcają się jak bułgarscy piłkarze w pierwszej połowie, czyli raczej powoli. To idealny moment, by na boisku pojawił się nowy gracz. Nie ma nic do stracenia i chce zrobić duży wiatr w obronie przeciwnika. Bezprecedensowe bonusy na start bez depozytu to typowe wejście smoka i na to właśnie liczy nowa legalna firma bukmacherska Typiko, której oferta oznacza prawdziwą rewolucję, jaką typowanie w sieci przeżyje za sprawą nowego programu lojalnościowego tej firmy.

„Zacznij od Typiko”

Na pierwszy rzut oka Typiko to kolejna firma, której oferta zakładów w Internecie skierowana jest do przeciętnego typera. No, może ulepszona graficznie, z intuicyjnym interfejsem, w którym na szczęście od razu nie wyskakuje okienko „rejestracja w serwisie bukmacherskim”. Prawdziwa petarda wybucha za sprawą skromnego przycisku „Zacznij od Typiko”. To wyjątkowy bukmacherski program lojalnościowy oparty na tym, że typer podczas rejestracji dostaje bonus na start bez depozytu i z minimalnym obrotem, czyli jak na nasze warunki tak naprawdę bonus bez obrotu. Możesz zacząć typowanie online z Typikoem od 10 złotych w prezencie. Żeby je otrzymać, nie musisz nic wpłacać! Po prostu dycha wyświetla się na twoim koncie jako bonus na pierwsze zakłady online, który od razu musisz przeznaczyć na pięć dowolnych kuponów solo w czasie maksymalnie trzech dni od daty rejestracji. Typiko nie stawia żadnych warunków co do wysokości kursów.

Freebet w Typiko

To klasyczny freebet w sieci – dostajesz dychę, typujesz, zawierasz pięć zakładów po 2 złote i robisz to, co każdy typer – czekasz niecierpliwie na wynik meczu ligowego czy długość skoku Piotra Żyły i – jeśli bilans twoich zakładów jest na plusie – właśnie zarobiłeś swoje pierwsze pieniądze za typowanie w necie. A własną kasę wpłacisz, gdy zrodzi się taka potrzeba.

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 5 złotych dostajesz na kolejny freebet. Warunek oczywiście jest – musi to być kupon AKO na minimum trzy zdarzenia, czyli – mówiąc językiem typerów klasyczny tripelek – o łącznym kursie co najmniej 1.75. Musisz się zdać na swój bukmacherski instynkt, ale jeśli on cię nie zawiedzie, znowu możesz liczyć na to, że powiększy się twoje konto u bukmachera. I znów najlepsze – nie musisz znów zastanawiać się, co to jest obrót bukmacherski – bo w Typiko nie musisz stawiać wirtualnych pieniędzy kilka razy, żeby w końcu zamieniły się w prawdziwą gotówkę. To zupełnie nowy standard, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie przez Internet w Polsce! Typiko to pierwszy legalny polski bukmacher, który wszedł na boisko typerów i tak jak oni przygotowując zakłady online podjął większe ryzyko.

Więcej bonusów od bukmachera Typiko

Za mało? Kiedy przy rejestracji zaznaczysz ptaszki przy freebetach za 10 i 5 złotych, możesz być tak oszołomiony, że umkną twej uwadze kolejne bonusy powitalne u bukmachera, tym razem po złożeniu depozytu na grę.

Wymieńmy najważniejsze z nich:

  • premia na start do depozytu (10 procent do 500 zł)
  • zakład bez ryzyka – bezpieczny zakład: dwa pierwsze pewne bety ze środków po wpłacie depozytu, w razie przegranej zwrot stawki za zakład
  • opcja „podwojenie stawki”: przy pierwszym zakładzie, przy stawce do 50 złotych, zakład SOLO, kurs powyżej 3.00

I jeszcze na deser: bonus bukmacherski dla najaktywniejszych po obróceniu 7 tys. złotych (środki na koncie bukmacherskim) Typiko zwraca wysokość podatku! Poza tym standardowe akcje: dwie ligi typerów z nagrodami w postaci zasilenia konta (jedna ze skutecznością, druga biorąca pod uwagę yield, konkurs bukmacherski bez podanych wysokości nagrody), cashbackobejmujący zarówno kupony na żywo, jak i kupony AKO z wydarzeniami rozłożonymi w czasie. No i jeszcze bonusy na zakłady mobilne – dla użytkowników aplikacji.

Za dwa tygodnie spytajcie na waszym forum typerów – kto jeszcze waha się, czy założyć darmowe konto bukmacherskie na Typiko.pl? Zaraz, zaraz, jakie darmowe?… W tej sytuacji można powiedzieć, że to pierwsze płatne konto u bukmachera.

Kursy, kursy, kursy w Typiko

Wydarzenia i ligi w Typiko – widać na pierwszy rzut oka – nie odstają od konkurencji, więc będzie co obstawiać w internecie. Nowy polski bukmacher postarał się dodać bonus na start i tutaj – egzotyczne ligi z Afryki i Azji, bardzo często łakomy kąsek dla tych, którzy wiedzą, jak typować w sieci, mają zawsze kursy bukmacherskie w chociaż trochę zwiększonej liczbie. Oprócz tradycyjnego 1×2 prawie wszędzie można znaleźć podstawowe zakłady over/under czy BTS (BTTS), a typy na mecze mają dołączony choć jeden zakład podwójny wynik/ilość OU, wynik/obie strzelą czy ilość OU/BTS.

W Typiko wyraźnie obowiązuje sportowa zasada: „jest ryzyko – jest zabawa”, tylko że tutaj podejmuje je  także bukmacher z zakładami internetowymi.
Szybka analiza kursów – pokazuje to każda strona z wynikami na żywo – daje bonus bukmacherski na starcie także za sprawą Typiko. Na livescore porównanie kursów wypada zdecydowanie na korzyść nowego buka. Są one różne nie tylko jeśli chodzi o typy na faworyta, ale wyraźnie wskazują na obstawianie underdoga. Linie bukmacherskie w zakładach na ilość bramek, szczególnie w piłce ręcznej, są ustawione rozsądnie, ale nie zniechęcają do odważnego typowania. To samo kursy live – przyjemnie pograć, gdy nikt ich nie zamyka ani obniża o dwa piętra, zanim człowiek zdąży przemyśleć kilka ważnych kwestii.
Nowy bukmacher z nową filozofią z pięknym podaniem do typerów – to najkrótsza charakterystyka serwisu z usługami bukmacherskimi. Oferta firmy bukmacherskiej Typiko jest zbyt piękna, żeby była prawdziwa.

Zawsze jednak warto wyobrazić sobie ideał – typerzy też mają swoje marzenia.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021