Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie STS zostają z Lechem Poznań

Legalny bukmacher STS będzie nadal sponsorem strategicznym Lecha Poznań.

Nowa umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2014/15.

Oficjalna prezentacja nowego-starego sponsora odbyła się w południe na III trybunie poznańskiego stadionu. STS, czyli legalny polski bukmacher, zaczął wspierać Kolejorza w kwietniu 2013 roku.

– Już wtedy oczywiste dla nas było to, że będziemy chcieli przedłużyć tę współpracę, choć oczywiście rozmowy nie były łatwe, bo prezes Lecha Poznań to twardy negocjator – mówi prezes STS Mateusz Juroszek i dodaje: – Zostajemy z Lechem na kolejny rok i pewnie za rok znów się spotkamy i będziemy rozmawiać o dalszej współpracy.

– To dla nas radosny dzień, zwłaszcza że pogoda nam sprzyja. Możemy już oficjalnie ogłosić, kto będzie sponsorem strategicznym w nowym sezonie. To firma STS, która będzie nadal obecna na koszulkach naszych piłkarzy – przyznaje prezes Lecha Karol Klimczak. – Fakt przedłużenia umowy oznacza, że obie strony miał do siebie zaufanie. Osiągnęliśmy wyniki, jakie sobie wspólnie założyliśmy w ubiegłym roku i z których jesteśmy zadowoleni, więc mogliśmy przedłużyć współpracę – opowiada.

Ile Lech zarobi? – Ten ubiegłoroczny kontrakt był dobry, ale ten obecny jest jeszcze lepszy. Umowa jest dla nas bardziej korzystna niż do tej pory – mówi Klimczak. Do tej pory STS płacił klubowi 2,5 mln zł. Teraz Kolejorz zarobi więcej.

W kwietniu 2013 roku Kolejorz od kilku miesięcy szukał sponsora, który zająłby miejsce na przodzie koszulek piłkarzy po firmie s.Oliver, z którą współpraca skończyła się oficjalnie po sezonie 2011/12. Udało się dogadać z STS i teraz umowa została przedłużona do końca rozgrywek 2014/15. Od kilku dni trwa kampania reklamowa STS, której twarzą jest legenda poznańskiego klubu, Piotr Reiss.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021