Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

STS otwiera lokale stacjonarne PREMIUM

STS, największy bukmacher w Polsce, uruchomił właśnie pierwszy stacjonarny lokal premium. Flagowa placówka zlokalizowana jest w śródmieściu Szczecina przy Al. Niepodległości.

Spółka planuje uruchomienie szeregu lokali o wysokim standardzie w centrach największych miast w Polsce. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat. Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) Promocja łączy się z bonusem powitalnym, więc Twój bonus może wynieść nawet 1035 PLN!

W 2018 roku na zlecenie bukmachera przeprowadzono badanie satysfakcji klientów w lokalach STS w całym kraju. Badania wykazały, że 97% klientów wysoko i bardzo wysoko oceniło poziom obsługi klienta. Zweryfikowano również zadowolenie użytkowników ze standardu i wyposażenia placówek STS. Aż 93% ankietowanych oceniło je bardzo wysoko lub wysoko.

Mimo, że to w internecie STS wypracowuje zdecydowaną większość biznesu, nieustannie inwestujemy w rozwój i modernizację placówek stacjonarnych w całym kraju. W zeszłym roku nasza naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem. Nowe lokale o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży. Oferujemy w nich szereg udogodnień, m.in. możliwość obejrzenia transmisji wydarzeń sportowych, weryfikacji oferty na tabletach czy docelowo zawarcia zakładów za pośrednictwem samoobsługowego terminala. Cały czas widzimy duży potencjał w segmencie stacjonarnym, stąd obecna liczba ponad 430 lokali będzie dalej rosłamówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zainwestujemy kilkanaście milionów złotych w uruchomienie lokali premium w największych polskich miastach. Pierwsza placówka tego typu ruszyła już w Szczecinie, a następne będą otwierane w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Standardowe lokale mają około 30-35 m kw. powierzchni, te będą miały powyżej 150 m kw. Chodzi nam o topowe lokalizacje, tak by placówki te mogły służyć jako wizytówka firmymówi Mateusz Juroszek, prezes STS. – Kilka lat temu wydawało się, że biznes bukmacherski szybko przeniesie się do internetu i utrzymywanie lokali stacjonarnych nie będzie miało sensu. Tak się jednak nie stało — i nic nie wskazuje na to, że tak się stanie. Placówki stacjonarne mają dużą, wierną grupę klientów i — wbrew stereotypom — nie są to przede wszystkim przesiadujący w nich starsi ludzie. Średnia wieku klienta lokalu stacjonarnego to mniej niż 40 lat

STS po zdominowaniu polskiego sektora zakładów wzajemnych rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Spółka po latach intensywnego rozwoju zagospodarowała blisko połowę rodzimej branży. Oferta bukmachera dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną. W planach jest dalsza ekspansja międzynarodowa.

Spółka – za sprawą licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników STS – w ostatnich 6 latach zwiększyła przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 2,41 mld zł. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. AGO Esport i devils.one.

Lokal premium STS w Warszawie

Nowa placówka o standardzie Premium znajduje się w ścisłym centrum Warszawy na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Jana Pawła II. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

Konsekwentnie realizujemy plan rozbudowy sieci lokali premium zlokalizowanych w topowych lokalizacjach największych miast w Polsce. Placówki STS o wysokim standardzie dedykujemy klientom, którzy preferują korzystanie z tradycyjnego kanału sprzedaży i jednocześnie cenią udogodnienia, jakie oferują nowoczesne technologie. W lokalach tego typu nasi gracze mają dostęp do wielu udogodnień – oglądają transmisje wydarzeń sportowych na dużych ekranach, sprawdzają ofertę na tabletach czy zawierają zakłady za pośrednictwem samoobsługowych terminali – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Warszawska placówka premium jest zlokalizowana przy al. Solidarności 82 a. To już szósty – po poznańskim, szczecińskim, gdańskim, katowickim i krakowskim – lokal o podwyższonym standardzie w sieci bukmachera, która w sumie liczy ponad 440 lokali na terenie całego kraju.

Lokal premium STS w Gdańsku

Nowa placówka znajduje się w śródmieściu Gdańska przy ul. Gnilnej 22/24.

Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

Mamy plan rozbudowy sieci lokali premium, będą one znajdować się w topowych lokalizacjach największych miast w Polsce. Nowe placówki o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży. Nasi gracze poza możliwością obejrzenia w nich transmisji wydarzeń sportowych czy weryfikacji oferty na tabletach mogą również zawierać zakłady za pośrednictwem samoobsługowych terminali – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Lokal premium STS w Poznaniu

STS otwarł właśnie kolejny stacjonarny lokal premium. Nowa placówka znajduje się w ścisłym centrum Poznania przy ul. Św. Marcin 40. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

Otwarcie kolejnej, piątej już placówki STS o wysokim standardzie, to element strategii zakładającej uruchomienie szeregu lokali premium w topowych lokalizacjach największych miast w kraju. W placówkach tego typu nasi gracze mają dostęp do wielu udogodnień – oglądają transmisje wydarzeń sportowych na dużych ekranach, sprawdzają ofertę na tabletach czy zawierają zakłady za pośrednictwem samoobsługowych terminali. Lokale premium dedykujemy klientom, którzy preferują korzystanie z tradycyjnego kanału sprzedaży i jednocześnie cenią udogodnienia, jakie oferują nowoczesne technologie – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Poznański lokal to już piąty – po szczecińskim, gdańskim, katowickim i krakowskim – punkt o podwyższonym standardzie w sieci bukmachera, która w sumie liczy ponad 440 lokali na terenie całego kraju.

Lokal premium STS w Katowicach

W Katowicach przy ulicy Rynek 7 zakłady bukmacherskie STS otwarły nowoczesny lokal Premium w samym sercu miasta. Zobaczcie jak prezentuje się na zewnątrz i wewnątrz.

Samoobsługowe terminale STS do zawierania zakładów

STS uruchomił samoobsługowe terminale do zawierania zakładów w wybranych lokalach na terenie całej Polski, podała spółka. W pierwszej fazie pracę rozpoczęło 30 urządzeń SSBT (Self-Service Betting Terminal). Spółka planuje dalszą rozbudowę sieci terminali samoobsługowych.

Nasza sieć lokali stacjonarnych liczy już ponad 440 placówek. Nieustannie inwestujemy w jej rozwój, mimo trudnego otoczenia rynkowego legalnej części sektora bukmacherskiego. Teraz rozpoczynamy wdrażanie nowoczesnych oraz innowacyjnych samoobsługowych terminali do zawierania zakładów. Nowe urządzenia wpisują się w trend digitalizacji, który zauważalny jest również w naszym kanale retail” – powiedział prezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

W lokalu STS odbierzesz 100 PLN miesięcznie

Puszczasz kupony bukmacherskie w naziemnych punktach przyjmowania zakładów? Mamy coś dla Ciebie!Jeśli zagrasz za minimum 25 PLN w wybranym przez Ciebie lokalu STS, możesz odebrać nawet 100 PLN miesięcznie!

  1. Odwiedź lokal STS
    Udział w akcji jest możliwy w każdym z ponad 440 lokali STS w całej Polsce! Nie musisz ograniczać się do wizyt wyłącznie w jednym lokalu. Wybór należy do Ciebie.
  2. Zagraj za minimum 25 PLN
    Graj codziennie za minimum 25 PLN. Kwotę możesz podzielić na dowolną liczbę kuponów. Pamiętaj, że w akcji biorą udział wyłącznie kupony zawarte na kartę klubową!
  3. Odbierz nawet 100 PLN
    Ostateczna wysokość Twojego bonusu uzależniona będzie od łącznej sumy stawek w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego. W ramach akcji możesz uzyskać doładowanie karty klubowej aż do 100 PLN!

Ile wyniosą moje bonusy?

*5% sumy stawek z pierwszych 10 dni miesiąca, podczas których obstawiałeś za min. 25 PLN.
*5% sumy stawek z kolejnych 10 takich dni w miesiącu.
*5% sumy stawek w kolejnych 5 takich dni w miesiącu.
Maksymalnie w trakcie miesiąca możesz otrzymać aż 100 PLN!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Jaki bonusowy kod wpisać w STS?

Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Czy bukmacher STS ma aplikację na Androida.

Urządzenia mobilne zdominowały obecny świat. Dziś praktycznie każdy z nas posiada smartfona, dzięki któremu możemy nie tylko dzwonić, ale również płacić za zakupy czy chociażby obstawiać zakłady bukmacherskie. Legalni bukmacherzy w 2020 roku nie mogli tego przeoczyć i oferują swoim klientom możliwość obstawiania przez telefon. Dzięki temu dostępna jest aplikacja STS na Androida na stronie owego bukmachera do pobrania za darmo. Jej posiadanie może przynieść nam wiele korzyści.
Prócz tego, że mając przy sobie zawsze smartfona będziemy mogli obstawiać cały czas to są jeszcze inne zalety. Warto zauważyć, że bukmacher często oferuje dodatkowe promocje tylko i wyłącznie dla posiadaczy owej aplikacji. Zatem jeśli tylko mamy taką możliwość warto ją ściągnąć, gdyż możemy wiele zyskać. Oczywiście posiada ona wszystkie funkcje strony. Aplikacja STS na Androida to wygodne rozwiązanie dla wszystkich typerów, którzy cenią sobie nowoczesne podejście. Będąc w jej posiadaniu możemy być pewni, że żadne spotkanie nas nie ominie.

W jaki sposób wypłacić w STS?

Choć sposobów wpłaty w STS mamy kilka to już jeśli chodzi o wypłaty to jest tu dość skromnie. Mamy tylko jedną metodę, zatem nie ma w czym wybierać. Możemy je zrealizować na nasze konto bankowe. Niektórzy gracze są tym dość przestraszeni, gdyż za czasów nielegalnych bukmacherów robiło się wszystko, by przelew nie był wykonywany na nasz rachunek.
Czy i teraz mamy się czego bać? Otóż nie. Od naszego każdego kuponu ściągany jest 12% podatek. STS to w pełni legalny bukmacher 2020, zatem nie mamy się czego obawiać.
Nawet jeśli na naszym koncie pojawi się większa suma to również nie mamy powodów do obaw. Z uwagi na fakt, że wszystko działa zgodnie z prawem legalni bukmacherzy 2020 nie zamierzają zbyt szybko wprowadzać nowych metod, gdyż ta jedna w tym przypadku w zupełności wystarcza. A co z czasem oczekiwania na STS wypłaty? Posiadając konto bankowe w jednym z 12 banków, których spis znajdziemy na stronie internetowej bukmachera pieniędzy możemy spodziewać się już w 15 minut! W innych przypadkach jest to maksymalnie do 2 dni roboczych

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021