Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie STS sponsorem Futsal Ekstraklasy

Zakłady bukmacherskie STS sponsorem Futsal Ekstraklasa

Największy legalny bukmacher w Polsce – STS, podpisał umowę sponsorską z Futsal Ekstraklasą.

Na jej mocy STS uzyskał tytuł oficjalnego bukmachera najwyższej klasy piłkarskich rozgrywek halowych. Kontrakt zawarto do końca 2019 roku. Tym samym STS rozszerza zaangażowanie sponsorskie o kolejną dyscyplinę sportową. #gramyrazem

Umowa zakłada również ekspozycję marki STS podczas meczów w najwyższej klasie piłkarskich rozgrywek halowych – logo bukmachera pojawi się m.in. na bandach LED. Kontrakt przewiduje też publikację wspólnych treści na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Ekstraklasy i jej klubów.

STS to największy prywatny sponsor polskiego sportu. Nie ograniczamy się wyłącznie do działań z reprezentacją Polski w piłce nożnej czy topowymi klubami piłkarskimi. Stale współpracujemy z szeregiem organizacji z różnych dyscyplin i regionów kraju. Umowa z Futsal Ekstraklasa idealnie wpisuje się w naszą aktywność związaną ze wspieraniem całego polskiego sportumówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zakłady bukmacherskie STS sponsorem Futsal Ekstraklasy

Futsal to niedoceniana przez wielu dyscyplina. Umowa z tak poważnym, największym, i co najważniejsze dla mnie, legalnym bukmacherem w Polsce, pokazuje, że nasza praca jest jednak zauważalna przez najlepszych. Bardzo się cieszę. Zawsze powtarzam, że Messi, Neymar czy Ronaldo zaczynali właśnie od futsalu. Dziś ekstraklasa futsalu zaczyna od STS. Oby z podobnym skutkiem jak najlepsi piłkarze świata – oświadcza Maciej Karczyński prezes Futsal Ekstraklasy.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce.

Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie e-sportu – jest oficjalnym bukmacherem drużyny Izako Boars i sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – jednego z najlepszych polskich esportowców. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

 

Warszawa, 19.02.2018 (ISBnews) – STS zakłada, że w tym znacznie przekroczy 2 mld zł obrotu, wobec 1,6 mld zł w roku poprzednim, poinformował ISBnews prezes Mateusz Juroszek. STS uzyskał właśnie kolejne – sześcioletnie – zezwolenie ministra finansów na urządzanie oraz prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć internet.

“Mamy obecnie połowę polskiego rynku zakładów sportowych i w ubiegłym roku wypracowaliśmy 1,6 mld zł przychodów. W tym roku oceniamy, że przebijemy istotnie 2 mld zł przychodu w Polsce. Chcemy się dalej mocno rozwijać i utrzymać udziały rynkowe, co jest ważne gdyż cały czas nowi gracze wchodzą na rynek” – powiedział ISBnews Juroszek.

Zaznaczył, że biorąc pod uwagę 12-proc. stawkę podatku od działalności bukmacherskiej, spółka odprowadziła do budżetu ok. 200 mln zł w ub.r.

“Wpłaciliśmy setki milionów do budżetu państwa przez lata działalności. Współpracujemy z resortem na każdym polu i jesteśmy przewidywalnym partnerem dla Ministerstwa Finansów. Przedłużenie naszej licencji bukmacherskiej jest konsekwencją naszej dotychczasowej wiarygodnej działalności. Szczególnie istotna stała się dla nas koncesja online“- wskazał prezes STS.

Jak zaznaczył STS 80% biznesu “generuje w sieci”, z tego 60% to kanały mobile. Dlatego licencja do działalności w sieci jest dla spółki tak ważna. Licencja obowiązuje na kolejne 6 lat.

“Musieliśmy złożyć wniosek 6 miesięcy przed wygaśnięciem dotychczasowych pozwoleń. Łącznie to kilkadziesiąt licencji bukmacherskich i koncesja online. Przeszliśmy mocną weryfikację i przedłużenie pozwoleń pokazuje, na jakim poziomie przejrzystości działamy. Ostre wymagania kontroli resortu są co prawda unikalne w skali Europy, ale jednak dają komfort pracy ponieważ liczba oszustw w branży jest zdecydowanie mniejsza na tle innych rynków” – wskazał Juroszek.

Zaznaczył ponadto, że po zmianach legislacyjnych zagraniczni bukmacherzy nie weszli na polski rynek, ponieważ albo im się to nie opłaca, albo nie otrzymywali licencji, gdyż nie spełniali warunków.

Nielegalny hazard został też w pewnym stopniu zablokowany. Na pewno władza troszczy się o ściągalność podatków i nasz segment rynku okazał się znaczącym płatnikiem” – stwierdził szef STS.

Dodał, że po około roku od zmiany ustawy widać kolejne zmiany nastawienia na rynku i np. e-sport wiąże się z legalnym bukmacherem, czyli STS. Wcześniej spółka poinformowała o nawiązaniu współpracy z Polską Ligą Esportową.

Prezes STS o umowie z Polską Ligą Esportową

źródło: money.pl

STS czyli największy bukmacher w Polsce został sponsorem Polskiej Ligi Esportowej prowadzonej przez Fantasy Expo Challenge. STS podpisał z FEC umowę na 2 sezony ligi i obiecuje, że jeśli “liczby” będą się zgadzać to współpraca ta będzie kontynuowana.

 • Grzegorz Marczak – Antyweb.pl: Panie Prezesie, miliard przychodu był w zeszłym roku przekroczony?

Mateusz Juroszk, prezes STS: Miliard sześćset, ale nie na samym esporcie (śmiech)

 • GM: A czy tę esportową część już widać w tym torcie?

MJ: Wyniki esportowe cały czas badamy, uczymy się też tego, patrzymy, co klienci obstawiają – jak wspomniałem wcześniej tutaj dominuje Counter Strike .

Na początku wszystko zaczęło się od Virtus.pro, który jest naszym „dobrem narodowym”, więc nawet klienci, w których historii widzieliśmy, że głównie obstawiali piłkę nożną, nagle zaczynali obstawiać esport. Teraz widzimy też klientów którymi są młodzi ludzie, którzy są typowo esportowi, przychodzą do nas i obstawiają tylko esport.

Są takie momenty, gdzie esport jest w pierwszej piątce najlepiej obstawianych, ogólnie jest w pierwszej siódemce. Wiadomo, że piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka są bez konkurencji. Skoki narciarskie są są też bardzo popularne, ale jest mało wydarzeń.

 • GM: Ale czy ten esport już na dzisiaj jest dla was biznesem, czy dopiero będzie?

MJ: Tak, jest. Dzisiaj jest już biznesem i w tym roku ma być coraz większym – zgodnie z naszą prognozą. Jak będzie coraz większym biznesem, to też coraz więcej pieniędzy będziemy inwestować w sponsoring. Tak działamy również w klasycznym sporcie – w te sporty na których zarabiamy inwestujemy coraz więcej (sponsoring).

Mamy nadzieję, że przez to, że tak wcześnie weszliśmy w e-sport, to ci młodzi ludzie będą nas z nim identyfikować i będą u nas obstawiać, będą chcieli za tę parę złotych dziennie się bawić – a to robi skalę. Bo cyfry, jeśli chodzi o oglądalność i wydarzenia są imponujące.

 • GM: Wokół esportu krąży wiele takich „mętnych, hazardowych biznesików”. Handel skórami, loterie itp.. Jak wy na to reagujecie? Jak widzę drużynę zagraniczną czy transmisję sponsorowaną przez bestsking-costam.com to się zaczynam zastanawiać, czy tam gdzieś jest odpowiedzialność w tych całych organizacjach.

 

STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Polską Ligą Esportową. #WspieramyPolskiSport. 

Na jej mocy STS uzyskał tytuł oficjalnego bukmachera topowych rozgrywek esportowych w kraju. Z tej okazji STS i Polska Liga Esportowa organizują mecz gwiazd, w którym weźmie udział 10 najlepszych zawodników polskich drużyn.

STS i Polska Liga Esportowa rozpoczną współpracę od organizacji meczu gwiazd w CS:GO. Na wirtualnym polu bitwy zmierzy się ze sobą dziesięciu najlepszych zawodników polskich drużyn: Furlan (AGO), Peet (Seals)Minise (Pride)Luz (Pride)Stark (Venatores)Reatz (Pride)Tecek (Venatores)Toao (AGOÂ)Kamil (Izako) oraz LTN (Pompa). Spośród nich fani w specjalnym głosowaniu wybiorą kapitanów dwóch drużyn. Trwa ono od 15 do 28 lutego do północy za pośrednictwem strony Mecz Gwiazd. Dwóch zawodników z największą liczbą głosów wcieli się w rolę kapitanów i 1 marca na żywo wybiorą składy, z którymi staną do pojedynku w CS:GO. Mecz gwiazd odbędzie się 9 marca o godz. 18:00. Streaming z rozgrywki będzie dostępny na kanale Twitch.tv Piotra Izaka Skowyrskiego.

– STS wspiera polski esport. Współpracujemy z ‘innocentem’ – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce – jesteśmy także oficjalnym bukmacherem Izako Boars. Podpisanie umowy sponsorskiej z Polską Ligą Esportową jest kontynuacją działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce. Zależy nam także na wsparciu dalszego rozwoju i profesjonalizacji branży esportowej – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS razem z Polska Liga Esportowa

 

– STS jako niekwestionowany lider rynku bukmacherskiego w Polsce wyznacza trendy, którymi podążają pozostałe firmy z branży. Już od czterech lat rozwijamy platformę, ofertę oraz funkcjonalności dedykowane użytkownikom zainteresowanym rozgrywkami esportowymi. Umowa z Polską Ligą Esportową dodatkowo wzmacnia naszą obecność w tym segmencie – dodaje Mateusz Juroszek.

Kontrakt między STS i Polską Ligą Esportową obowiązuje do końca obecnego sezonu. Umowa obejmuje ekspozycję logotypu bukmachera w trakcie rozgrywek oraz możliwość organizacji wspólnych aktywacji dla kibiców. Ponadto oba podmioty będą też współpracować w social media.

Mecz Gwiazd
Wystąpią najlepsi gracze Polskiej Ligi Esportowej.

Wybierz kapitana!

Mecz Gwiazd Wystąpią najlepsi gracze Polskiej Ligi Esportowej Wybierz kapitana

 • Furlan
 • Kamil
 • Luz
 • LTN
 • Minise
 • Nawrot
 • Morfan
 • Reatz
 • Stark
 • Peet
 • Tecek
 • Toao

9 marca o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z udziałem uznanych zawodników Polskiej Ligi Esportowej. Mecz Gwiazd będzie świetną szansą, aby esportowcy, którzy na co dzień ze sobą rywalizują, tym razem połączyli siły.

Zobaczymy w akcji przedstawicieli

 • AGO Gaming
 • Pride
 • Venatores
 • Seal,
 • Pompa Team
 • Izako Boars

Do Was należy decyzja o wyborze dwóch kapitanów. Wygrają zawodnicy, którzy do końca lutego, zbiorą najwięcej głosów w naszym głosowaniu. W nagrodę to oni 1 marca stworzą swoje zespoły spośród pozostałych graczy, którzy biorą udział w zabawie. Draft zobaczycie w kanałach social media Polskiej Ligi Esportowej oraz STS.

Mecz Gwiazd odbędzie się 9 marca i będzie transmitowany na Twitchu.

 

Do m-commercowego rynku dołączyła właśnie nowa mobilna aplikacja STS, która jako jedyna spośród legalnych aplikacji bukmacherskich w Polsce oferuje taką usługę.

Aplikacja mobilna bukmachera STS Online

Aplikacja umożliwia nie tylko zawieranie zakładów, ale również doładowanie konta w STS przy wykorzystaniu płatności mobilnych PayU. – Bardzo nas cieszy, że tym razem możemy ułatwić kibicom zawieranie zakładów udostępniając im płatność ‘one touch’ na telefonie.

Co istotne do wyboru są różne metody płatności, zarówno karty, jak i błyskawiczne e-przelewy PayU Express, jest to więc dla użytkowników aplikacji najszerszy wybór na rynku – mówi Sylwia Bilska, Commercial Director PayU SA.

Korzystając z aplikacji mobilnej STS można również śledzić na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe. Zapalonych graczy dodatkowo ucieszy fakt, że wygrane w zakładach pieniądze są błyskawicznie zapisywane na saldzie gracza w STS. Następnie wystarczy zalogować się na swoje konto i na górze strony w zakładce ‘wypłata’ wpisać kwotę jaką chce się wypłacić.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając blisko 1.300 osób. STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.

STS udostępnia usługi nie tylko za pośrednictwem ponad 420 nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów czy strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu. Spółka oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych online – także użytkownikom urządzeń mobilnych – w ramach STS TV. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 2.000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Cracovii, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych.

Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

zródło: http://serwisy.gazetaprawna.pl/nowe-technologie/artykuly/929284,zaklady-bukmacherskie-sts-w-aplikacji-mobilnej-za-posrednictwem-payu.html

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021