Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie STS z Ruchem Chorzów

STS – największa legalna firma bukmacherska w Polsce – nawiązał współpracę z Ruchem Chorzów.

W ramach umowy sponsorskiej materiały promujące STS pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Ruchu Chorzów. Porozumienie będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.

 

STS wspiera cały polski sport – zarówno na poziomie reprezentacyjnym oraz klubowym. Dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy ze Ruchem Chorzów. Liczymy, że nasze wsparcie pomoże klubowi w pewnym awansie do grupy mistrzowskiej Ekstraklasy – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS

– Cieszymy się, że STS, który od lat z powodzeniem wspiera rozgrywki sportowe na najwyższym poziomie, ponownie obdarzył nas zaufaniem i dołączył do grona partnerów biznesowych Ruchu Chorzów. Czternastokrotny mistrz Polski to uznana marka i klub, którego popularność wykracza daleko poza granice naszego regionu, dlatego jesteśmy przekonani, że największa firma bukmacherska w Polsce będzie usatysfakcjonowana z nawiązania z nami współpracy – podkreśla Donata Chruściel, dyrektor ds. marketingu i PR Ruchu Chorzów

 

Zgodnie z warunkami umowy materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań Ruchu Chorzów na bandach reklamowych, ściankach sponsorskich, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów oraz zaproszeń VIP, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w wybranych lokalach STS, a także na profilach firmy w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów w Chorzowie zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe, w tym m.in. bramka celnościowa, piłkarzyki czy konsole do gier. Fani będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher.
Prowadząc aktywacje sponsorskie, zawsze pamiętamy o kibicach bez względu na barwy klubowe. Nasza współpraca z klubami nie ogranicza się do ekspozycji logotypu na materiałach reklamowych. STS jest zaangażowanym sponsorem – rozdajemy bilety na mecze, organizujemy strefę kibica, prowadzimy konkursy dla fanów – dodaje Juroszek.
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021