Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie na Gra o Tron: Kto będzie rządził Westeros?

Winter is coming? Winter is Here … a to oznacza, że zakłady na Game of Thrones są dostepne u najlepszych bukmacherów

Jak można sobie wyobrazić, akcja w odcinku 3 zmniejszyła listę potencjalnych władców Westeros.Nadszedł czas, aby odpowiedzieć sobie i bukmacherom na pytanie: „Kto będzie rządził Westeros”? (Potencjalne spoilery!)

Kto według zakładów bukmacherskich usiądzie na Żelaznym Tronie, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione? (Podpowiedź: Bukmacherzy wydają się zgadzać w tym tygodniu.)

Po pokonaniu Nocnego Króla i utrzymaniu większości faworytów zakładów rynek dla tego, kto będzie rządził Westerosem na końcu pokazu, jest szeroko otwarty. Przez większość okresu poprzedzającego ostatni sezon Bran był faworytem do obstawiania Westerosa pod koniec serii. Jednak Jon Snow przeskoczył Brana, ponieważ ujawnił Jonowi, że tak naprawdę nie jest tym, za kogo się uważa – jest Targaryenem i prawowitym spadkobiercą tronu.

Porównanie kursów: Kto będzie rządził Westeros?

Kto będzie władcą Siedmiu Królestw na koniec 8.sezonu? – zwycięzca. Oferta dostępna w zakładach bukmacherskich BetFan.

 • Arya Stark (14.00)
  Arya Stark, „Nocny Pogromca Królów”, wydawała się zbyt młoda i niedojrzała, by rządzić, ale po jej występie w Wielkiej Wojnie, nie jest to tak niewyobrażalne. Ale dla najmłodszej dziewczyny Starka rządzącej Westerosem kilka kluczowych postaci będzie musiało umrzeć. Wszyscy ci ludzie umierający nie są wykluczeni, ale nawet zakładając, że wszyscy przed nią przejdą przed końcem ostatniej sceny, czy Arya chciałby nawet usiąść na Żelaznym Tronie?
 • Bran Stark (7.50)
  Bran Stark otworzył rynek jako faworyt i był nawet faworytem po pierwszych dwóch odcinkach, ale po Wielkiej Wojnie Bran widzi, że jego szanse się wydłużają. Bran siedzi teraz za Jonem i Gendrym, mając 4/4 kursy, ale jeśli uważasz, że oryginalny faworyt nadal będzie rządził w końcu, jego dłuższe kursy są warte skoku.
 • Jon Snow / Aegon Targeryen (4.50)
  jon lub Aegon, od dawna oczekiwaną Linijka Westeros zwłaszcza po Stwierdzono R + l = J . Jedyne, co stoi między nim a siedzącym na Żelaznym Tronie, to jego życie kończące się przed końcem przedstawienia. Jeśli Jon przetrwa do końca, z pewnością będzie postacią siedzącą na szczycie Żelaznego Tronu.
 • Gendry (5.00)
  Po odcinku 3 sezonu 8 Gendry, niesforny syn Roberta Baratheona, jest nowym faworytem do rządzącym Westeros. Gendry jest jedynym żywym człowiekiem, który ma w sobie wystarczającą ilość krwi Baratheonów, by  władać Westeros. Naszym zdaniem trudno uwierzyć w to, że postać na pół etatu w serialu stanie się Królem na końcu tej serii, ale jego linia krwi Baratheon może ostatecznie przechylić szale na jego korzyść. Powodem takiego twierdzenia są liczne wywiady, w których Joe Dempsie, aktor, który gra Gendry’ego, wskazuje na większą rolę jego postaci w sezonie 8. To, w połączeniu z teorią fanów, że matka Gendry’ego jest w rzeczywistości Cersei i że będzie zarówno Baratheon, jak i Lannister…cóż, ludzie zaczęli obstawiać zakłady na Gendrego.
 • Sansa Stark (5.00)
  Wygląda na to, że Starks może być jedyną rodziną, ale jeśli Jon Snow nie dożyje końca, Kurs na Sanse to świetny zakład na Żelazny Tron. Nie uczestniczy bezpośrednio w bitwe i jest mała szansa że zginie w najbliższych odcinkach. Niektórzy z fanów serialu wierzą, że to rzeczywiście Sansa ostatecznie zdobędzie Żelazny Tron. Ta teoria jest wiarygodna, ponieważ wydaje się, że jednym z kierunków fabuły, jest doprowadzenie do ostatecznej bitwy między pozostałymi silnymi kobietami: Sansą, Aryą , Cersei  i Daenerys.Sansa bez wątpienia przejechała najtrudniejszą drogę, zachowując jednocześnie wdzięk i spokój. Jej doświadczenia przekształciły ją w mądrą, bezwzględną, silną i silną kobietę, która odzyskała dom ojca Winterfell. Niektórzy twierdzą, że ostatecznie zabije…swoją ukochaną siostrę Aryę w drodze na tron.
 • Tyrion Lannister (10)
  Tyrion, faworyt, oferuje wysokie kursy (za postawioną złotówkę możemy wygrać aż dziesięć) , aby wyłonić się ze wszystkich bitew, by zasiąść na tronie. To nie jest takie dziwaczne, jeśli uważasz, że teoria fanów sugerująca, że ​​Tryion jest naprawdę synem Szalonego Króla i Targaryena. Jeśli Tyrion jest w rzeczywistości starszym bratem Daenerys, jest on prawowitym spadkobiercą Żelaznego Tronu.

Kto zabije Cersei Lannister?

Teraz, gdy Nocny Król zniknął (isnieje teoria że nie zginął!), możemy przejść od Białych Piechurów i zacząć mówić o prawdziwej mocy zła, za odpowiedzialna jest Cersei. Zanim się dowiedzieliśmy, że istnieje Nocny Król, najbardziej obawialiśmy się Cersei. Wracamy do tego po zaledwie trzech odcinkach Gra o Tron. Ciężko sobie wyobrazić że Cersei ostatecznie będzie rządzić Westeros, zasiadając na Żelaznym Tronie. Prawdopodobnie musi zginąć,ale z czyjej ręki? Zakłady dostępne w Fortunie.

Żeby być sprawiedliwym, praktycznie każdy zgłównych bohaterów serialu ma powód do zabicia Cersei. Niektórzy bardziej niż inni, ale nie byłby szokiem, gdyby ktoś z listy poniżej tego dokonał:

Jedna z teorii sugeruje, że dokona tego jeden z braci Cersei, ale teorie Game of Thrones zostały już nie raz przeżute i wyplute. Do niedawna to Sansa Stark miała największe szanse i powody do unicestwienia Cersei, jednak Gra o Tron szybko staje się historią Aryi Stark (kurs 2.20). Obserwowaliśmy, jak dorastała przez osiem sezonów, a biorąc pod uwagę wszystkie zabójstwa, jakich dokonała, nikt nie będę zszokowany, jeśli zrobi to właśnie Ayra. Pomimo przepowiedni Melisandre, która powiedziała Aryi, że zabije kogoś z brązowymi, niebieskimi i zielonymi oczami.

Jaime Lannister (kurs 2.20) znany jest jako Królobójca, ale czy mógłby zostać Królowobójcą (istnieje takie określenie?). Brat a zarazem ojciec dzieci Cersei ma motyw. Jaime przekonał Cersei, by pomógł w wojnie z Nieumarłymi, po czym Cersei wystawiła brata, Jona i Denerys.

Jest jeszcze proroctwo Maggy Żaby. Słowa Maggy, które Cersei wieku dziecięcym, rzutowały na jej dalsze decyzje i działania. Cersei chciała przeciwstawić się przepowiedni, jednak im bardziej próbowała to robić, tym szybciej przybliżała się do wypełnienia proroctwa Żaby.

– Kiedy wyjdę za księcia? – zapytała (Cersei – red.).
– Nigdy. Wyjdziesz za króla.
Zdziwiona dziewczynka zmarszczyła czoło. Przez długie lata uważała, że te słowa znaczyły, iż poślubi Rhaegara dopiero po śmierci jego ojca, Aerysa.
– Ale będę królową? – zapytała jej młodsza wersja.
– Tak. – W żółtych oczach Maggy pojawił się błysk złośliwości. – Królową będziesz… dopóki nie nadejdzie inna, młodsza i piękniejsza, która cię obali i odbierze ci wszystko, co dla ciebie drogie.
– Jeśli spróbuje, każę mojemu bratu ją zabić.
Była jednak upartym dzieckiem i nawet w owej chwili nie chciała się zatrzymać. Zostało jej jeszcze jedno pytanie, jedna szansa ujrzenia przyszłego życia.
– Czy król i ja będziemy mieli dzieci? – zapytała.
– Och, tak. Szesnaścioro dla niego, troje dla ciebie.
Cersei nie widziała w tym sensu. Czuła w skaleczonym kciuku pulsujący ból, a jej krew skapywała na dywan. „Jak to możliwe?” – chciała zapytać, ale nie miała już więcej pytań.
Jednakże starucha jeszcze z nią nie skończyła.
– Złote będą ich korony i złote ich całuny – rzekła. – A kiedy już utoniesz we łzach, valonqar zaciśnie dłonie na twojej białej szyi i wyciśnie z ciebie życie.

Valonqar to w języku starożytej Valyrii młodszy/mniejszy brat. Zapewne dlatego Cersei tak obawiała się Tyriona (kurs 7.00 !), który jest od niej nie tylko niższy, ale również młodszy o kilka lat…ale nie możemy zapominać o Jaime Lannisterze, który jest jej młodszym bratem

Zakłady na 8 sezon Gry o Tron

Najnowszy odcinek Gry o Tron zawierał najdłuższą bitwę filmową w historii. Zaskakująco, bardzo niewielu głównych bohaterów zginęło podczas Wielkiej Wojny, co oznacza, że ​​rynek, na którym będą rządzić, jest nadal bardzo konkurencyjny.

Jon i Daenerys mają stosunkowo łatwą drogę do tronu, jeśli przetrwają do końca i nie nawrócą się na siebie, ale trudno sobie wyobrazić, że Martin kończy swój epicki cykl z takim oczekiwanym wynikiem: Jon i / lub Daenerys pokonują białych piechurów, mordują Cersei i zakończ pokaz jako Władca(y) Westeros.

Wspieranie Jona (kurs 4.50) by zasiadł na Żelaznym Tronie lub Daenerys (kurs 9.00) nie będzie wyśmiewane w żaden sposób, a można je uznać za bezpieczniejsze zakłady w tym serialu. Jeśli szukasz kogoś innego, niż czterech najlepszych i najbardziej prawdopodobnych zdarzeń, postaw na Tyrion (kurs 10.00), aby usiąść na Żelaznym Tronie pod koniec sezonu 8 .

Istnieje teoria fanów krążąca wokół tego, że niechęć Tywina Lannistersa do jego syna Tyriona nie pochodzi za spowodowanie śmierci jego żony Joanny Lannister podczas narodzin Tyriona, ale dlatego, że Tyrion jest w rzeczywistości owocem romansu króla Aerysa Targaryena II z Joanną.

Wiemy, że Szalony Król upodobał sobie żonę swojej Dłoni, więc romans z pewnością nie jest wykluczony, ponieważ Król zawsze dostaje to, czego chce. A nienawiść Tywina do Tyriona wydaje się przebiegać głębiej niż przypadkowa śmierć podczas narodzin.

Najbardziej przekonującym dowodem na to, że Tyrion jest Targaryenem, był Sezon 6, Odcinek 2, kiedy odwiedził smoki i nie rozpaliły na nim ognistego piekła.

Jeśli sezon 8 ujawni, że Tyrion jest w rzeczywistości najstarszym żyjącym synem Aerysa Targaryena II, Tyrion jest prawowitym spadkobiercą Żelaznego Tronu zarówno nad Jonem, jak i Dany.

Często zadawane pytania dotyczące końcowego sezonu GoT

Na jakim kanale gra Game of Thrones ? 
Game of Thrones emitowany jest w HBO w Stanach Zjednoczonych, godzine później w polskiej wersji HBO.

Czy sezon 8 jest ostatnim sezonem? 
Tak, sezon 8 będzie ostatnim sezonem GoT.

Ile odcinków będzie w ostatnim sezonie? 
Będzie 6 odcinków. Pierwszy odcinek nadany w niedzielę, 14 kwietnia 2019 r. o godzinie 21:00 czasu EST.

Jak długo trwa każdy odcinek? 
Pierwszy odcinek sezonu 8 miał 54 minuty. Drugi odcinek miał również mniej niż godzinę (58 minut). Reszta odcinków będzie bliska 80 minut, z odcinkiem 3 licząc najdłuższy czas trwania na 82 minuty.

Czy mogę postawić zakłady na Grę o Tron? 
Absolutnie większość witryn bukmacherskich, które obejmują zakłady specjalne na telewizję, będzie oferować szeroki rynek na pokaz.

Jakie są najbardziej popularne zakłady GoT? 
Zakłady na to, kto będzie rządził Westeros, gdy show się skończy, zawsze były najbardziej popularnym zakładem, ale także zakłady GoT z propozycjami jak: kto pierwszy zginie w każdym sezonie lub zabije popularną postać, zbierają mnóstwo akcji.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021