Milenium

Zakłady bukmacherskie Milenium nowym sponsorem Zagłębia Lubin

Polska firma bukmacherska – Milenium – została oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin. Podpisana w czwartek umowa obowiązywać będzie przez najbliższe trzy lata.

– Z radością witam Milenium Zakłady Bukmacherskie w gronie firm wspierających Zagłębie Lubin. Wybór naszej oferty wyraźnie pokazuje, że klub jest postrzegany jako stabilny i wiarygodny partner – mówi Tomasz Dębicki, prezes zarządu Zagłębie Lubin SA. – Wielokrotnie podkreślałem, że w budowie Wielkiego Zagłębia najważniejsze są solidne fundamenty. Obliczona na wiele lat współpraca z Milenium jest jednym ze sposobów na ich budowę. Jestem przekonany, że podpisana umowa przyczyni się do dalszego rozwoju klubu i naszej akademii.

Na mocy zawartego w czwartek porozumienia Milenium uzyskało tytuł oficjalnego sponsora i partnera Zagłębia. Logo firmy pojawi się na bandach, ściankach sponsorskich i innych materiałach reklamowych klubu. Partnerzy planują również szereg działań promocyjnych skierowanych do kibiców Miedziowych.

– Zagłębie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się klubów w Polsce. Jesteśmy pod wrażeniem przyjętej przez klub filozofii i konsekwencji w jej realizowaniu – przyznaje Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie. – Doceniamy to tym bardziej, że sami mocno stawiamy na rozwój, wprowadzając nowe technologie, rozszerzając sieć sprzedaży czy stale podnosząc jakość obsługi naszych klientów. Dlatego uznaliśmy, że połączenie sił przez Milenium Zakłady Bukmacherskie i Zagłębie Lubin jest czymś, co zarówno wzmocni nasze marki, jak i przyniesie korzyści drużynie oraz jej fanom.

Milenium to jeden z największych legalnych bukmacherów działających w Polsce. Od ponad 10 lat oferuje klientom możliwość zawierania zakładów w ponad 250 punktach stacjonarnych (dwa z nich znajdują się w Lubinie). Jako jedna z pierwszych firm w naszym kraju uruchomiła legalne zakłady w internecie.

Posiada jedną z najbogatszych ofert zakładów oraz atrakcyjny program lojalnościowy z ciekawymi konkursami dla swoich klientów. Ma również doświadczenie we wspieraniu polskiego sportu – od czterech lat jest oficjalnym sponsorem koszykarskiej Tauron Basket Ligi, pełniła również rolę sponsora wielu meczów piłkarskiej Ekstraklasy.

Źródło; Komunikacja+

FOT. KOMUNIKACJA +

 

Krzysztof Prencina

Pasjonat rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. W serwisie LegalnyBukmacher.com oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej niezbędnej początkującym, podzielę się z Wami swoim doświadczeniem typera, praktyczna wiedza i przemyśleniami na temat działających firm bukmacherskich. Legalnych ale też i z szarej strefy. Adres mailowy: kontakt@legalnybukmacher.com

Recent Posts

„Lukas TV” kolejnym uczestnikiem pierwszej gali High League

Łukasz Wdowiak (0-0) kolejnym zawodnikiem w karcie walk pierwszej gali High League! 28 sierpnia w…

4 godziny ago

Powiększona PKO Bank Polski Ekstraklasa z transmisjami w nowych krajach

Po raz pierwszy od 23 lat Ekstraklasa S.A. będzie w sezonie 2021/22 prowadzić rozgrywki z…

7 godzin ago

2 gole przewagi w ESA zamykają Twój zakład w Superbet!

Wygraj zakład na Ekstraklasę bez względu na końcowy wynik! Nieważne jakim wynikiem zakończy się mecz!…

7 godzin ago

IO: 10 000 PLN za każdy medal od eWinner

Już dziś oficjalnie startują Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio! Oczy wszystkich kibiców w naszym kraju…

10 godzin ago

Wraca Ekstraklasa! Kto mistrzem, a kto spadnie w sezonie 2021/22?

Nowy sezon, nowe emocje! Już w piątek 23 lipca rusza sezon piłkarskiej Ekstraklasy. Tytułu bronią…

11 godzin ago

Ekstraklasowy bezpiecznik na I kolejkę 2021/22

Czas na wielki powrót! Już w dziś wraca najpiękniejsza, najwspanialsza, najukochańsza Ekstraklasa! Czeka nas wiele ciekawych…

1 dzień ago