Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie Milenium nowym sponsorem Falubazu Zielona Góra

Legalny bukmacher Milenium poinformował kolejnej umowie sponsoringowej, którą właśnie podpisał.

Na początku kwietnia Milenium został oficjalnym sponsorem sekcji piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska firma chce wspierać ambitny projekt odbudowy lokalnej piłki nożnej.

– Falubaz jest rozpoznawalną i silną marką, którą znają w całym kraju nie tylko kibice żużla – mówi Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze i wierzymy w długofalowy projekt odbudowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim uczestniczyć i wspierać go na różnych płaszczyznach. Miasto, które posiada tak utytułowane zespoły żużlowe i koszykarskie zasługuje również na silną drużynę piłkarską. Razem z Falubazem chcemy zrealizować ten ambitny cel.

Milenium oprócz wspierania klubu na różnych płaszczyznach będzie również obecne ze swoim logiem na koszulkach meczowych Falubazu. Liczymy, że obowiązująca przez najbliższy rok umowa ostatecznie potrwa dłużej. Zielona Góra zasługuje na silny klub piłkarski, a my chcemy pomóc w realizacji tego celu.

– Ta umowa jest dla nas szczególnie ważna. – mówi Marcin Grygier, prezes Klubu Sportowego Falubaz. – Milenium to zielonogórska marka, więc jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie będziemy budować nową jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, niezależnie od dzisiejszego poziomu sportowego. Piłkarski Falubaz to projekt rozpisany na wiele lat, a nie na kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że przez te wszystkie lata przejdziemy razem.

Milenium nadal jest sponsorem Zagłębia Lubin. Rozpoczęcie współpracy z Falubazem idealnie spaja się z dotychczasowymi działaniami sponsoringowymi – oba klubu od lat współpracują ze sobą, a ich kibice darzą się dużym szacunkiem oraz sympatią, co często widać na trybunach.

Wsparcie i pomoc w odbudowie zielonogórskiego futbolu – taki cel przyświeca firmie Milenium Zakłady Bukmacherskie, która właśnie została oficjalnym sponsorem piłkarskiego Falubazu Zielona Góra. Podpisana właśnie umowa będzie obowiązywać od początku kwietnia 2018 roku przez najbliższy rok. Plany są bardzo ambitne.

Zakłady bukmacherskie Milenium nowym sponsorem Falubazu Zielona Góra

Na mocy zawartej umowy Milenium zyskało miano oficjalnego sponsora Falubazu. Logo zielonogórskiej firmy znajdzie się na koszulkach, bandach reklamowych i w ekspozycji medialnej.

Firma jest jednym z największych i najdłużej działających legalnych bukmacherów w Polsce. Od ponad 14 lat oferuje klientom możliwość zawierania zakładów w punktach stacjonarnych (obecnie jest ich ponad 160 w całym kraju), a od kilku – jako jedna z pierwszych w kraju – działa także jako bukmacher internetowy. W ofercie Milenium Zakłady Bukmacherskie gracze znajdą zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, totalizatora czy Wirtualne sporty.

Bukmacher od lat wspiera polski sport. Obecnie jest sponsorem Zagłębia Lubin, co ma istotne znaczenie także dla współpracy z Falubazem – oba kluby współpracują ze sobą od kilku lat.

Odbierz wyjątkowy bonus w wysokości 20 PLN*
Dodatkowo Milenium przyzna Ci do 760 PLN oraz zakład bez ryzyka na 10 PLN**
Jest to ekskluzywna oferta dla użytkowników serwisu LegalnyBukmacher.com

JAK ODEBRAĆ SPECJALNY BONUS?

Załóź konto i dołącz do Ligi Mistrzów Milenium

1. Zarejestruj się
2. W czasie rejestracji (3 krok) użyj kodu LEGALNYBUK20
3. Dokonaj depozytu
4. Odbierz swoje bonusy i zacznij obstawiać

*aby otrzymać specjalny bonus dla czytelników LegalnyBukmacher.com musisz dokonać depozytu na min. 50 zł i obrócić tę samą kwotę.
** bonusy przyznawane w ramach promocji Bonus Na Start oraz Darmowy Zakład

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021