Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie. Jakie gry można obstawiać w e-sportach?

Czy bukmacherzy rozbudowali swoje oferty do granic możliwości? Pewnie nie, bo zawsze znajdzie się coś nowego do obstawiania. Obecnie zakłady oferują typowanie w każdej dyscyplinie sportowej, a od paru lat dostępna jest także oferta na e-sporty.

E-sporty w ofercie zakładów bukmacherskich

E-sporty to inaczej gry komputerowe w których rywalizują prawdziwi gracze z całego świata. Rynek e-sportu obecnie jest już liczony w miliardach. Takie wydarzenia nie mogły przejść obojętnie obok bukmacherów, którzy czym prędzej zatrudnili specjalistów do obserwacji rynku i przygotowania stosownej oferty dla swoich klientów.

E-sporty obstawiają raczej młodsi gracze, gdyż to oni są docelową grupą odbiorców e-sportów, które transmitowane są w coraz większej liczbie mediów (transmisje na Facebooku, YouTube czy w dedykowanych telewizjach).

Jeszcze parę lat temu tylko wybrane firmy posiadały w swojej ofercie zakłady na e-sporty. Obecnie są one dostępne u prawie każdego bukmachera. Niektórzy nawet walczą o posiadaniem największej oferty na e-sporty w swoim kraju. Tak wielki potencjał został dostrzeżony i tylko pozostaje czekać, aż e-sporty pojawią się na olimpiadzie (chociaż pewnie prędzej zostanie stworzona jakaś e-Olimpiada).

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Póki co, gracze mogą typować e-sporty dotyczące kilku najpopularniejszych gier, w których od wielu lat odbywa się rywalizacja. Są to wyłącznie bardzo popularne gry na całym świecie, które posiadają oficjalne rozgrywki na poziomie krajowym czy międzynarodowym np. Europejskim. Jakie gry można obstawiać w e-sportach?

Co można obstawiać w e-sportach?

 • Call of Duty – strzelanka FPP osadzona w realiach wojny. Jedna z najpopularniejszych w swojej dziedzinie.
 • Clash Royale – to przedstawiciel mobilnego świata e-sportów. Gra jest połączeniem strategii i karcianki. Gracz buduje stopniowo swoją talię kart, którymi rywalizuje z innymi.
 • CS:GO (Counter Strike) – CS to najsłynniejsza wieloosobowa strzelanka typu FPP. Obecnie toczą się rozgrywki w wersję GO – Global Offensive. Dwie 5-osobowe drużyny rywalizują na wirtualnych mapach, z różnymi celami do wypełnienia (podłożenie bomby, uwolnienie zakładników). Naprzeciw siebie stają antyterroryści oraz terroryści.
 • Dota 2 – gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) utrzymana w konwencji fantasy. Zespoły rywalizują ze sobą w grze 5 na 5. Ustępuje popularnością LOL-owi.
 • FIFA – najpopularniejszy symulator piłki nożnej, w którego grają miliony osób na całym świecie.
 • League of Legends (LOL) – najpopularniejsza gra w e-sportach. Słynny LOL to gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Na wirtualnej arenie rywalizują ze sobą po 5 postaci w każdym zespole. Cel – zdobyć bazę przeciwnika.
 • Overwatch – to sieciowa strzelanka autorstwa Blizzard Entertainment. Gra skupia się na rywalizacji dwóch 6-osobowych drużyn, gdzie wraz z rozgrywką odblokowują się kolejne elementy rozgrywki.
 • Rainbow Six – strzelanka w której gracz wciela się w komandosa. Zadaniem jest eliminacja przeciwników.
 • Rocket League – to futurystyczne rozrywki ligowe w piłkę nożną z tą różnicą, że zamiast zawodników, udział w meczu biorą pojazdy i to one muszą strzelać gole.
 • Starcraft 2 – to strategia czasu rzeczywistego, której autorem jest potężne studio Blizzard Entertainment. W grze gracz tworzy bazę, rozwija armię i atakuje swojego rywala. W grze 1 na 1 liczą się umiejętności taktyczne, prezentowane przez graczy.
 • Team Fortress – to strzelanka FPP z elementami strategii, która jest swego rodzaju rozwinięciem słynnego Quake’a. W której musimy przechodzić kolejne misje, a utrudniają nam to rywale.

Niestety nie wszystkie wspomniane gry są dostępne do obstawiania u każdego z bukmacherów. Każda z firm oferuje inny zakres dostępnej oferty z e-sportów.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021