Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie Fortuna sponsorem RKS Raków Częstochowa

Fortuna online zakłady bukmacherskie dołączyła do grona sponsorów RKS-u Raków Częstochowa.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że podpisaliśmy umowę z Fortuną, która jest także sponsorem Nice 1. Ligi. Już teraz w Częstochowie widoczne są billboardy i plakaty z informacją o naszej współpracy. Mam nadzieję, że będzie ona bardzo owocna – nie kryje zadowolenia prezes Rakowa Janusz Żyła.

Podczas najbliższego meczu Rakowa na Limanowskiego na terenie stadionu stanie miasteczko sponsorskie z przygotowanymi atrakcjami dla kibiców.

Pierwszą z nich będzie refleksomierz. Jest to urządzenie sprawdzające refleks. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek – rywalizują ze sobą dwie osoby przy stole. Atrakcja ta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Drugą atrakcją przygotowaną dla kibiców będzie konsola PS4 oraz z grą FIFA18 na dwa pady. Każdy będzie mógł zmierzyć się z przeciwnikiem grając swoją ulubioną drużyną!

Wszystkie osoby, które odwiedzą miasteczko w Częstochowie, będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.

Fortuna online zakłady bukmacherskie

Obok namiotu ustawiona zostanie bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią ilość punktów otrzymają nagrodę od  oficjalnego sponsora Rakowa Częstochowy, czyli Fortuny!

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021