Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie Fortuna oficjalnym sponsorem Wigry Suwałki

Dla FORTUNA zakłady bukmacherskie aktywne wspieranie polskiego sportu jest bardzo istotne. Dlatego też firma może się pochwalić współpracą z wieloma znakomitymi klubami w Polsce.

 

Firma bukmacherska Fortuna została nowym Oficjalnym Sponsorem pierwszoligowego klubu Wigry Suwałki.

Logo firmy będzie widniało na spodenkach biało-niebieskich.

FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.

– Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że udało nam się rozpocząć z klubem Wigry Suwałki bliską współpracę. Fortuna online zakłady bukmacherskie mocno wspiera całe środowisko pierwszej ligi, a naturalnym dla nas ruchem jest bliższa relacja z klubem z Suwałk, który prezentuje duże ambicje sportowe. Jesteśmy także zadowoleni z tego, że w ten sposób możemy być jeszcze bliżej kibicowskiej społeczności– mówi Leszek Haba, Dyrektor Marketingu w Fortuna online zakłady bukmacherskie

Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki bo tak brzmi pełna nazwa, to piłkarski klub sportowy założony w 1947 roku w Suwałkach. Barwy klubu to biało-niebieskie.Najprawdopodobniej pochodzą one od kolorystyki krajobrazu regionu z którego pochodzi klub – biel i odcienie błękitu nawiązują do licznych rzek i jezior (przede wszystkim największego – Wigry) znajdujących się na Suwalszczyźnie. Trzy lata temu, 8 czerwca 2014 roku Wigry Suwałki po raz pierwszy w swojej historii awansowały do I ligi.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021