Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie Fortuna chcą przejąć Tipsport

Komunikat Fortuna Entertainment Group w sprawie przejęcia TipSport

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczęliśmy rozmowy w sprawie przejęcia polskiej spółki Tipsport i włączenia jej w struktury Fortuna Entertainment Group.

Jesteśmy przekonani, że proces ten przyniesie wymierne korzyści zarówno dla spółki Tipsport, jak i dla Fortuny. Charakter działalności Tipsport doskonale wpisuje się w strategię Grupy Fortuna, a potencjalne przejęcie pozwoli na rozbudowanie polskiej sieci 380 kolektur o kolejne punkty przyjmowania zakładów. Tym samym, umocnimy naszą wiodącą pozycję na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Firma TIPSPORT w Polsce funkcjonuje od 2005 roku. Poprzednio znana jako firma bukmacherska Mega-Typ, w 2006 roku weszła w struktury jednego z wiodących operatorów naziemnych zakładów wzajemnych w Czechach – TIPSPORT a.s. Praga Republika Czeska. Sieć kolektur TIPSPORT obejmuje 190 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce.

Intensywnie przygotowujemy się do rozpoczęcia zakładów w Internecie w Polsce. Takie usługi z sukcesem oferujemy już w Czechach i na Słowacji. Potencjalne przejęcie Tipsport pozwoli nam na jeszcze skuteczniejsze konkurowanie na polskim rynku zakładów sportowych.

Fortuna już obecnie jest jedną z największych i najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Posiadamy innowacyjną ofertę i jedne z najatrakcyjniejszych wygranych. Nie mamy więc wątpliwości, że włączenie Tipsport w struktury Fortuny będzie korzystne zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów.

Jan Štefanek
Dyrektor Generalny Fortuna zakłady bukmacherskie

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021