Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie eWinner sponsorem tytularnym Apatora Toruń w 2021 roku

eWinner jest legalnym polskim bukmacherem, który od 2020 sponsoruje polski sport, ze szczególnym przywiązaniem do żużla. W środowisku żużlowym marka znana jest przede wszystkim ze sponsorowania toruńskiej drużyny, eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz jako Oficjalny Sponsor PGE Ekstraligi. eWinner zostaje z „Aniołami” i w sezonie 2021 ponownie będzie sponsorem tytularnym toruńskiego Klubu. 

– Już na początku naszej drogi szukaliśmy drużyny oraz szukaliśmy sponsoringu sportowego, który będzie blisko naszej marki, będzie dynamiczną dyscypliną sportową, jednocześnie będzie dawać gwarancję na polu sportowym. Naturalnie nasza uwaga skierowała się w kierunku Torunia, który akurat przechodził ciężki rok. My jednak byliśmy również beniaminkiem na rynku bukmacherskim, stąd też postanowiliśmy połączyć się z marką, która wspólnie z nami będzie awansowała coraz wyżej i będzie nam gwarantowała sukcesy na polu biznesowym – mówi Dariusz Rompa, manager Sponsoringu eWinner Sp. z o.o.. 

W ramach kolejnej, rocznej umowy, eWinner został ponownie tytularnym sponsorem Klubu. Umowa obejmuje szeroki zakres brandingu na Motoarenie, prezentację logotypu na kombinezonie oraz motocyklu oraz szereg działań w mediach elektronicznych i około stadionowych.

– Liczymy, że w 2021 roku będziemy bardziej aktywni oraz bardziej widzialny jeśli chodzi o przestrzeń około stadionową. Chcemy podejść bliżej naszych kibiców i pokazać im nieco więcej jeśli chodzi o kwestie związane z samym sportem żużlowym. Chcemy pokazać jeszcze szersze możliwości rozrywki związane i z zakładami bukmacherskimi i z czasem spędzonym w około stadionu – kontynuuje Dariusz Rompa.

– Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie ponownie wystartujemy pod nazwą eWinner Apator Toruń. Wsparcie naszego tytularnego sponsora było nieocenione w ciężkim 2020 roku. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że firma eWinner sp. z o.o. postanowiła wspomóc nas w pierwszym po powrocie do PGE Ekstraligi sezonie. Przed nami ogrom pracy, ale jestem przekonana, że czeka nas dobry okres i Toruń pokaże swoją siłę w najwyższej klasie rozgrywkowej – zakończyła prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021