Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie: Duża wygrana na wyścigach konnych

Postawił dwa funty i wygrał 182 567 funtów, obstawiając gonitwy, odbywające się na Cheltenham Festival.

Szczęśliwy typer, który nie chce ujawnić swojej tożsamości,przyznał w wywiadzie że obstawia wyścigi konne tylko raz do roku, właśnie podczas festiwalu Cheltenham

Cheltenham Festival 2019

Wyścigi pierwszego dnia festiwalu sprawiły, że mężczyzna świetnie się bawił podczas corocznej podróży autokarowej

Jednak pula netto w wysokości 958 481,10 GBP została podzielona przez zaledwie 10,50 zwycięskich jednostek, co dało wypłatę w wysokości 91 283 funtów do 1 funta a tylko kilkaset funtów za największą w historii wypłatę.

Cheltenham Festival 2019

„Dopiero w drugim wyścigu mój przyjaciel powiedział:„ nadal masz szansę ”. Przyjechaliśmy kilka razy po szóstym wyścigu, aby go spieniężyć – powiedział w środę zwycięski gracz.

„Myśleliśmy, że może to być kilkaset funtów lub coś w tym stylu, ale nie było gotowe, więc poszliśmy postawić na ostatni wyścig. Mieliśmy szczęście, że znowu wygraliśmy!

Cheltenham Festival 2019

„Wróciliśmy potem i oddaliśmy kupon. Pani za ladą opadła szczęka. Zapytałem ją, ile wygrałem i bardzo dyskretnie pokazała nam sumę. Wciąż w to nie wierzę – opowiada w wywiadzie szczęśliwy gracz. 

Dodał: „Spojrzałem na konie przed wyścigami i cokolwiek mi się podobało, włożyłem do mojego Placepota. Tak doradził mi mój przyjaciel, który wie trochę o wyścigach

„Przyjeżdżamy od lat, a okazja jest fantastyczna. Robimy to w ten sposób od lat i nic się nie zmieniło. Po prostu robimy Placepot i nasze indywidualne zakłady, a potem cieszymy się wyścigami. Pracownicy Tote są naprawdę dobrzy i przyjazny i gościnny i wszyscy byli wspaniali.

„Moja córka wkrótce pójdzie na uniwersytet, więc to pomoże, a mój syn jedzie na wakacje, więc myślę, że będę go ulepszał do pierwszej klasy”.

Wśród zwycięzców kursu w Cheltenham znaleźli się dwaj klienci, z których każdy zebrał 36 513,56 GBP za udział 40 pensów, grając w stawki 10 pensów, podczas gdy było wielu zwycięzców 20 pensów i 10 pensów.

Jedną z takich osób była Emma Knight w restauracji Chez Roux jako uczta dla jej 13. rocznicy ślubu. Zebrała ponad 18 000 funtów i powiedziała: „Przyjeżdżamy co roku na Festiwal i zawsze mam Placepot, ale zwykle wychodzę w ostatnim wyścigu! To był niesamowity dzień”.

Cheltenham Festival 2019

Wybór wtorkowego wygranego posiadacza kuponu toteplacepot za 182,567,80 GBP:

  • Wyścig 1 – Klassical Dream – wygrana
  • Wyścig 2 – Duc Des Genievres – wygrana
  • Wyścig 3 – Beware The Bear – wygrana
  • Wyścig 4 – Melon – 2. miejsce
  • Wyścig 5 – Stormy Ireland – 2. miejsce
  • Wyścig 6 – A Plus Tard – wygrana

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021