Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakłady bukmacherskie – czyli co z czym się je

Zakłady sportowe u legalnego bukmachera to nie tylko wizja wygranej.

Wiele trzeba wiedzieć na samym początku by zacząć grę. Najważniejsze są kombinacje, dzięki którym możemy wybrać i – oby – zarobić.

Opiszemy Wam zatem kilka najważniejszy form zakładu, jakie możemy zagrać w legalnych zakładach sportowych:

  • Singiel – pojedynczy mecz na kuponie. Jest to najpewniejsza forma, którą można obrać. Warto jednak pamiętać o 12% podatku, który nakłada na nas rząd. W tym przypadku kursy, które warto grać na takowych zakładach to 2.15+. Stawki są obojętne, adekwatne do klienta. Lepiej jednak tutaj zagrać grubiej niż na AKO, które poniżej będzie opisane. Na singlu warto grać zakłady typu 50/50 czyli z możliwością dwudrogową. Najczęściej są to zwycięzcy w tenisie, koszu czy siatkówce. Ale i w piłce nożnej możemy takie znaleźć na bramki czy remis = zwrot stawki.
  • Zakłady akumulacyjne (AKO) – to chyba najpopularniejsza forma jaką stosują klienci w firmach oferujących zakłady. Są to kupony zawierające dwie selekcje lub więcej. W tym momencie jeśli mamy na kuponie pojedynki z kursami np.: 1.30, 1.50 i 2 wychodzi nam następujący kurs: 3.90. I mnożąc go przez stawkę (pamiętając o podatku!) możemy w tym momencie złapać solidne wygrane. Jednak prawdopodobieństwo takiego kuponu jest znacznie mniejsze niż singla. Jednak kwoty, które można wygrać na pewno są znacznie lepiej postrzegane.
  • Zakłady systemowe – są to kombinacje selekcji czy wielu zakładów w danych grupach. Np. w grupie A zagramy na zdarzenie X, grupie B zagramy B Y*Z i w C zagramy zakład W. Wtedy możemy wybrać 2 z 3 i automatycznie system, który wygrywa mnoży nam wygraną.

Są to najbardziej podstawowe informacje, które musimy znać przed wstąpieniem do punktu czy na stronę bukmachera.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021