Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakład specjalny na mecz Łotwa – Polska. Graj Bezpieczne 10 PLN w STS!

Reprezentacja Polski strzeli Łotwie minimum 3 gole, a przynajmniej jeden z nich będzie autorstwa Roberta Lewandowskiego? Jeśli nie masz pewności, to koniecznie zapoznaj się z akcją, w ramach której otrzymasz zwrot w wypadku niepowodzenia!

wejdź i sprawdź ofertę

Robert Lewandowski od początku sezonu znajduje się w kapitalnej formie, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Grosicki nie są gorsi, będąc najlepszymi strzelcami swoich zespołów. Czy napastnik Bayernu Monachium i inni będą w stanie przełożyć dobrą formę z klubów na reprezentację?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Pewności nie ma, dlatego zakłady bukmacherskie STS mają dla Was propozycję na mecz z Łotwą! Typuj nasz specjalny zakład „Lewandowski strzeli, Polska więcej niż 2.5 goli” za dokładnie 21 PLN. O ile „Lewy” strzeli minimum gola, a reprezentacja przynajmniej 3 gole zakład jest trafiony i możesz cieszyć się wygraną! Jeśli jednak któryś z warunków nie zostanie spełniony to nie ma co martwić się na zapas – otrzymasz od nas zwrot 10 PLN na środki bonusowe!

Zakład możesz typować zarazem SOLO jak i AKO łącząc z innymi zakładami. Pamiętaj, że zwrot możliwy jest wyłącznie w momencie braku spełnienia warunków zakładu specjalnego. Oznacza to, że możliwy jest zwrot w wypadku kuponu AKO, niezależnie od wyników rozliczenia pozostałych wydarzeń!

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO lub AKO wzakładach bukmacherskich STS dokładnie za 21 PLN, na którym znajdzie się superzakład “Lewandowski strzeli gola i Polska powyżej 2,5 gola”. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Czy na kuponie AKO mogę łączyć dowolne zakłady z superzakładem?

Tak, na kuponie AKO Uczestnik może połączyć dowolne zakłady z oferty przedmeczowej. Zakłady powinny zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 10.10.2019 r.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 17.10.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 09.10.2019 r. godz. 01:00 do 10.10.2019 r. godz. 20:45.

Kadra na mecze z Łotwą i Macedonią Północną

Bramkarze: Radosław Majecki (Legia Warszawa), Łukasz Skorupski (Bologna), Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn);

obrońcy: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua), Thiago Cionek (SPAL Ferrara), Kamil Glik (AS Monaco), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Arkadiusz Reca (SPAL Ferrara), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa);

pomocnicy: Krystian Bielik (Derby County), Przemysław Frankowski (Chicago Fire), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad), Kamil Grosicki (Hull City), Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb), Mateusz Klich (Leeds United), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa), Dominik Furman (Wisła Płock), Sebastian Szymański (Dinamo Moskwa), Piotr Zieliński (Napoli);

napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Napoli), Krzysztof Piątek (AC Milan).

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021