Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zakład LIVE na Premier League w STS bez ryzyka

  • DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
  • ZAGRAJ ZA MIN. 25 PLN
    Następnie w dniach 23.07 (01.00) – 26.07 (23.59) zagraj kupon AKO z oferty LIVE na spotkania Premier League za min. 25 PLN po kursie min. 2,50.
  • ODBIERZ DO 50 PLN
    Jeśli Twój kupon okaże się przegrany otrzymasz 50% zwrotu postawionej stawki na konto bonusowe. Maksymalnie 50 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na czym polega akcja?
Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu AKO za minimalną stawkę 25 PLN na którym znajdzie się minimum jedno dowolne zdarzenie z 38. kolejki Premier League z oferty Live z minimalnym kursem ogólnym kuponu 2,5, liczonym na moment rozliczenia. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:59 dnia 26.07.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą 50% stawki zakładu (maksymalnie do 50 PLN).

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?
W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 50% stawki na kupon. Maksymalna kwota bonusu stanowi 50 PLN. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Do kiedy trwa akcja?
Akcja trwa od dnia 23.07.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 26.07.2020 r. do godz. 23:59.

Czy akcja jest dla wszystkich?
Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Kiedy przyznawane są bonusy?
Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 27.07.2020 r. do godz. 23:59.

Jak wypłacić otrzymany bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021