Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

SuperGame w Superbet – 25 000 PLN w darmowej grze

Bukmacher SuperBet wraz z SportCaller zaprezentowali pierwszą Free-to-Play Game w Polsce. W każdej rundzie pula nagród to 25.000 zł.

W promocji SuperGame nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz cztery typy, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne. Na początek wybierz pseudonim, jakim będziesz się posługiwał w quizie SuperGame.

SuperGame znajdziesz w zakładce Promocje

Podaj poprawne odpowiedzi i zdobądź swoją część w podziale całej puli! W każdej rundzie pula nagród to aż 25.000 zł.

Specjalna oferta:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Nagrody SuperGame Free-to-Play

W promocji SuperGame łączna pula nagród dla każdej rundy to aż 25.000 zł w postaci bonusów. Kwota jest podzielona w następujący sposób:

• 7500 zł – dla Uczestników, którzy podali dwie poprawne odpowiedzi;
• 7500 zł – dla Uczestników, którzy podali trzy poprawne odpowiedzi;
• 10 000 zł – dla Uczestników, którzy podali cztery poprawne odpowiedzi;

Co można wygrać w SuperGame SuperBet?

W promocji free to play SuperGame łączna pula nagród dla każdej rundy to aż 25.000 zł w postaci bonusów. 7500 zł dla graczy, którzy podali dwie i trzy poprawne odpowiedzi; natomiast 10 000 zł za cztery poprawne odpowiedzi

Na czym polega gra SuperGame w SuperBet?

W konkursie SuperGame podajesz cztery typy, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne. Nie znajdziesz tu kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich.

Co dostanę za rejestrację w zakładach SuperBet?

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Co jeśli na pierwszym miejscu Supergame jest więcej graczy?

W promocji SuperGame nie występuje hierarchia. Gracze z czterema poprawnymi odpowiedziami dzielą się nagrodą w wysokości 10.000 zł. Tak samo jest w przypadku tych, którzy uzyskali dwie lub trzy prawidłowe odpowiedzi.

Czy gra SuperGame jest darmowa?

Tak. SuperGame jest bezpłatną promocją. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w wyścigu po nagrody to aktywne konto gracza w Superbet.

W jaki sposób odbiorę nagrodę?

Jeśli znalazłeś się wśród zwycięzców, nagroda trafi bezpośrednio na Twoje konto bonusowe w ciągu maksymalnie 48 godzin od zakończenia każdej rundy SuperGame.

Co się stanie, jeśli mecz zostanie przełożony?

Jeśli wydarzenie się nie odbędzie w zaplanowanym terminie, runda ta zostaje anulowana, a nagroda z tej rundy powiększy pulę nagród rundy następnej.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021