Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zagraniczni bukmacherzy wydzwaniają do polskich graczy

Zabawa w kotka i myszkę. Tak wygląda walka Ministerstwa Finansów z nielegalnymi firmami bukmacherskimi.

Do Polaków w ostatnim czasie wydzwaniają przedstawiciele podmiotów bez licencji – wynika z informacji money.pl. I przekonują, że gra u nich jest bezpieczna.

Przed laty obstawiali zakłady u bukmacherów, teraz dostają telefony z propozycją powrotu do gry. Jak wynika z informacji money.pl, w ostatnim czasie niektóre zagraniczne firmy bukmacherskie uaktywniły promocje dla polskich graczy. Dzwonią, przekonują, namawiają. Jak? A na przykład darmową stówką, taką w ramach bonusu. Warunek? Wystarczy wrócić do gry, a dodatkowe pieniądze na zakłady się szybko znajdą.

Fragment rozmowy konsultantki firmy bukmacherskiej otrzymaliśmy od jednego z czytelników – pana Przemysława – za pośrednictwem formularza dziejesie.wp.pl.

  • Stówka brzmiała interesująco, ale pan Przemysław postanowił zapytać o legalność gry. W odpowiedzi usłyszał, że nie ma powodów do zmartwień. Dlaczego? Bo inni grają.

  • Przemysław: To jest legalne wszystko?

  • Konsultantka: Tak. Panie Przemysławie, niestety ta sytuacja nie jest do końca jednoznaczna. (…) Większość konkurencji w ogóle wycofała się z rynku polskiego, bo tutaj to dostanie licencji no nie jest, nie jest takie proste. (…) Staramy się o licencję. Na ten moment jej nie mamy, przy czym cały czas działamy. Nie mamy żadnych informacji, żeby działo się coś złego.

Konsultantka bez problemu przyznaje, że dzwoni wprost z Malty. Na ekranie komórki pana Przemysława wyświetlił się polski numer tylko dlatego, bo innego klienci nie odbierali. „Jak komuś się wyświetla zagraniczny numer, to podchodzi nieufnie” – tłumaczy wprost konsultantka. I dopytuje, czy przedstawiona oferta się podoba.

Czytaj więcej na stronie Money.pl

 

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021