Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zagłębie Lubin przedłuża współpracę z STS

STS – największy bukmacher w Polsce – przedłużył umowę sponsorską z Zagłębiem Lubin. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez kolejne trzy lata, czyli do czerwca 2024 roku.

– Przedłużenie umowy między STS a Zagłębiem Lubin, to kolejny etap konsekwentnej realizacji strategii wspierania polskiego sportu. Z powodzeniem współpracujemy od 2019 roku, a przed nami kolejne trzy sezony wspólnych emocji. Do tej pory Zagłębie dało się poznać jako otwarty, profesjonalny i przewidywalny partner biznesowy, dlatego też chętnie poszerzyliśmy zakres świadczeń sponsorskich. Okres pandemii pokazał także, że elastyczność obu stron oraz partnerskie podejście pozwoliło realizować umowę w pełnym wymiarze, bez konieczności jej renegocjacji. Jestem przekonany, że podpisany kontrakt przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, jak i dla klubu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

zdjęcie: materiał prasowy


– STS w trakcie obowiązywania dotychczasowej umowy wielokrotnie dokładał wszelkich starań, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. W trakcie trudnego dla wszystkich czasu pandemii nasz Partner wykazał się pełnym profesjonalizmem i zagwarantował poczucie stabilizacji. Cieszymy się, że udało nam się wynegocjować większe środki niż w poprzedniej umowie. Gratulacje dla Działu Sprzedaży – komentuje Artur Jankowski, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A.


– Niezmiernie cieszymy się z kontynuacji współpracy z tak renomowaną firmą, jaką niewątpliwie jest STS. Czas pandemii pokazał, jak istotne jest wsparcie stabilnego partnera biznesowego – dodaje Magdalena Berkowska, Dyrektor Sprzedaży w Zagłębiu Lubin S.A.


Podpisana umowa obejmuje ekspozycję logotypu firmy STS w trakcie spotkań rozgrywanych w Lubinie m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Kontrakt przewiduje też publikację treści na stronie internetowej oraz współpracę w mediach społecznościowych.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma oprócz Zagłębia Lubin sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Górnik Zabrze, Cracovię, Pogoń Szczecin oraz Polską Ligę Siatkówki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x