Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Zaczynamy Willingen FIVE! Kursy bukmachera

W ten weekend czeka nas kolejny mini-cykl w tym sezonie w skokach narciarskich. Po Titisee-Neustadt Five czas na trzecią edycję Willingen Five! Na zwycięzcę całego cyklu czeka aż 25 tysięcy euro! W poprzednich edycjach Polacy radzili sobie bardzo dobrze!

Wspomnień czar

Ze skocznią w Willingen mamy jedno z najbardziej ikonicznych wspomnień w historii polskich skoków narciarskich! Rok 2001, druga seria pierwszego konkursu indywidualnego, na rozbiegu pojawia się Adam Małysz i przeskakuje całą skocznię! Z paraboli lotu mogło wydawać się, że Małysz wyląduje w sąsiednim Korbach! “Orzeł z Wisły” skoczył tak daleko, że sędziowie przez dłuższy czas nie podawali odległości Ostatecznie z wynikiem 151,5m Małysz pobił jego własny rekord skoczni o prawie 10 metrów! Czy w ten weekend, któryś z Polaków nawiąże do niesamowitego osiągnięcia Małysza?

Za nami specyficzny weekend w Sapporo. Dobry, bo kolejny raz w tym sezonie na podium stanął Dawid Kubacki i zły, bo w niedzielnym konkursie przerwana została jego kapitalna seria 10. podiów z rzędu. Po skokach w Japonii nowym liderem klasyfikacji Pucharu Świata został Stefan Kraft, a na trzecie miejsce wskoczył Dawid Kubacki, który cały czas ma realne szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. Najbliższe zawody mogą się okazać decydujące. Według legalnego polskiego bukmachera BETFAN jest on jednym z faworytów do zwycięstwa w całym sezonie!

wejdź i sprawdź ofertę

Podium nasze!

Z cyklem Willingen Five Polacy mają dobre wspomnienia. W dwóch poprzednich edycjach Polacy dwa razy stawali na podium. W 2018 roku cały cykl wygrał niezawodny Kamil Stoch, a rok później na drugim miejscu uplasował się Piotr Żyła. Czy w tym roku zobaczymy kolejnego Polaka na podium? Może znajdujący się w tym sezonie w świetnej formie Dawid Kubacki wygra cały cykl? Na BETFAN możecie to obstawić!

Warto zauważyć, że do klasyfikacji generalnej turnieju na Mühlenkopfschanze będą zaliczane wyniki z piątkowych kwalifikacji oraz 4 serii konkursowych (sobota, niedziela), więc turniej warto śledzić już od piątkowych kwalifikacji, które zaczynają się o 15:00!

Do WIllingen jedzie aż 7 reprezentantów Polski (Dawid KubackiKamil StochPiotr ŻyłaJakub WolnyAleksander ZniszczołAndrzej Stękała i Klemens Murańka). Dobrych wyników pierwszych trzech z tej listy jesteśmy wręcz pewni, ale jak zaprezentuje się pozostała grupa? Czy w Willingen wykiełkuje się nam czwarty zawodnik do „drużynówki”?

Ten sezon w skokach narciarskich jest dla polskich kibiców bardzo ekscytujący, czy turniej w Willingen podtrzyma ten trend?

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021