Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Za nami pierwsza faza turnieju Flashpoint CS:GO

13 marca rozpoczął się Flashpoint, czyli turniej w CS:GO. Początkowo odbywał się w studiu w Los Angeles, jednak z oczywistej przyczyny od tygodnia jest przeniesiony w całości do internetu, tak by drużyny bezpiecznie grały online w swoich domach. Plusem jest jednak to, że na pewno uda się go dokończyć. My się z kolei zastanawiamy, co nas jeszcze w nim czeka.

POLACY NIE MOGĄ BYĆ ZADOWOLENI

Przede wszystkim warto wspomnieć, że gra tam dwóch PolakówMichał „MICHU” Muller reprezentujący Teamu Envy oraz Karol „rallen” Radowicz broniący barw c0ntact gaming. Nieco lepiej jak na razie szło temu drugiemu, lecz i tak nie może być on szczególnie zadowolony. Wraz ze swoim teamem znalazł się w grupie A. Rywalizację tam wygrali MAD Lions, pokonując w finale swojej grupy HAVU Gaming 2:0. Trzeci był c0ntact, natomiast najgorsi okazali się zawodnicy Copenhagen Flames, którzy przegrali dwa mecze.

Przez słabe wyniki niestety „rallen” już odpadł z rywalizacji o czołowe lokaty, podobnie jak „MICHU”, który znalazł się w grupie B. Jego Teamu Envy przegrało dwa dotychczasowe mecze i jest najgorsze w zestawieniu. Grupę B wygrało MIBR przed teamem Chaos Esports Club i Gen. G Esports. Z kolei w grupie C bezapelacyjnie najlepsi okazali się gracze Cloud9, czyli ekipa mająca na swoim koncie trzy wygrane. Dalsze miejsca zajęli Orgless, Dignitas oraz FunPlus Phoenix. Ci ostatni wycofali się z turnieju przez pewne niedopatrzenia organizacyjne, którym trzeba było poświęcić osobny artykuł. W skrócie: skorzystali oni z zawodnika, którego transfer niby został sfinalizowany, ale właśnie tu kluczowe jest słowo „niby”.

KTO JEST FAWORYTEM?

W play-offach amerykańskiego turnieju znajdzie się osiem najlepszych osiem, które na przestrzeni dwóch faz grupowych zdobędą najwięcej punktów. To oznacza, że przed nami jeszcze faza druga, która rozpocznie się już w piątek, 27 marca, a następnie faza pucharowa. Na jednego z głównych faworytów Flashpoint wyrasta Cloud 9, choć wydaje się, że po główną nagrodę sięgną zawodnicy MAD Lions. Wszystko jest jednak możliwe w tych prestiżowych zawodach. U legalnego bukmachera BETFAN znajdziecie szeroką ofertę na ten turniej!

wejdź i sprawdź ofertę

Zmagania zakończą się 19 kwietnia. Właśnie na wtedy zaplanowano wielki finał. Pula nagród wynosi aż milion dolarów, z czego zwycięzca otrzyma dokładnie połowę tej sumy. Sami przyznacie, że stawka jest nienajgorsza. Ci, którzy zajmą drugą lokatę, otrzymają do podziału 250 tysięcy, natomiast gracze teamu, który znajdzie się na najniższym stopniu podium 100 tysięcy. Jak widać, jest o co walczyć.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021