Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Za grę w lokalu STS odbierzesz 100 PLN miesięcznie

Puszczasz kupony bukmacherskie w naziemnych punktach przyjmowania zakładów? Mamy coś dla Ciebie!Jeśli zagrasz za minimum 25 PLN w wybranym przez Ciebie lokalu STS, możesz odebrać nawet 100 PLN miesięcznie!

 1. Odwiedź lokal STS
  Udział w akcji jest możliwy w każdym z ponad 440 lokali STS w całej Polsce! Nie musisz ograniczać się do wizyt wyłącznie w jednym lokalu. Wybór należy do Ciebie.
 2. Zagraj za minimum 25 PLN
  Graj codziennie za minimum 25 PLN. Kwotę możesz podzielić na dowolną liczbę kuponów. Pamiętaj, że w akcji biorą udział wyłącznie kupony zawarte na kartę klubową!
 3. Odbierz nawet 100 PLN
  Ostateczna wysokość Twojego bonusu uzależniona będzie od łącznej sumy stawek w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego. W ramach akcji możesz uzyskać doładowanie karty klubowej aż do 100 PLN!
wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

FAQ czyli Najczęściej Zadawane Pytania:

Do kiedy trwa akcja?

Do końca 2019 roku

Co mogę w niej zyskać?

Aż trzy bonusy na kartę STS w każdym miesiącu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus?

Zawierać zakłady za minimum 25 PLN dziennie. Bonus otrzymasz po 10., 20. i 25. takim dniu w miesiącu.

Ile wyniosą moje bonusy?

*5% sumy stawek z pierwszych 10 dni miesiąca, podczas których obstawiałeś za min. 25 PLN.
*5% sumy stawek z kolejnych 10 takich dni w miesiącu.
*5% sumy stawek w kolejnych 5 takich dni w miesiącu.
Maksymalnie w trakcie miesiąca możesz otrzymać aż 100 PLN!

Jak mogę sprawdzić, ile wizyt brakuje mi do bonusu?

Na ekranie przy ladzie. Wystarczy, że przekażesz swoją kartę pracownikowi STS.

Kiedy bonusy będą pojawiały się na mojej karcie?

Maksymalnie do 3 dni roboczych, licząc od następnego dnia od momentu spełnienia warunków bonusu. W praktyce bonusy będą aktywne już następnego dnia.

Jaki termin ważności mają bonusy w tej akcji?

30 dni, licząc od następnego dnia od momentu przyznania bonusu.

Czy muszę grać codziennie za min. 25 PLN, żeby wziąć udział w akcji?

Nie. Możesz grać, kiedy chcesz i za ile chcesz. Do akcji liczą się jednak tylko dni, w których suma stawek wyniosła min. 25 PLN. Nawet jeśli między nimi były dni, w których nie grałeś.

Czy przez cały miesiąc muszę grać w jednym lokalu STS?

Nie. Możesz grać w dowolnej liczbie lokali STS.

Czy kupony zawarte ze środków z karty STS są zaliczane do akcji?

Nie.

Lokale przyjmowania zakładów STS

W maju 2019 roku STS, największy bukmacher w Polsce, uruchomił pierwszy stacjonarny lokal PREMIUM. Flagowa placówka zlokalizowana jest w śródmieściu Szczecina przy Al. Niepodległości.

Spółka planuje uruchomienie szeregu lokali o wysokim standardzie w centrach największych miast w Polsce. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

W 2018 roku na zlecenie bukmachera przeprowadzono badanie satysfakcji klientów w lokalach STS w całym kraju. Badania wykazały, że 97% klientów wysoko i bardzo wysoko oceniło poziom obsługi klienta. Zweryfikowano również zadowolenie użytkowników ze standardu i wyposażenia placówek STS. Aż 93% ankietowanych oceniło je bardzo wysoko lub wysoko.

Mimo, że to w internecie STS wypracowuje zdecydowaną większość biznesu, nieustannie inwestujemy w rozwój i modernizację placówek stacjonarnych w całym kraju. W zeszłym roku nasza naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem. Nowe lokale o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży. Oferujemy w nich szereg udogodnień, m.in. możliwość obejrzenia transmisji wydarzeń sportowych, weryfikacji oferty na tabletach czy docelowo zawarcia zakładów za pośrednictwem samoobsługowego terminala. Cały czas widzimy duży potencjał w segmencie stacjonarnym, stąd obecna liczba ponad 430 lokali będzie dalej rosła – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS po zdominowaniu polskiego sektora zakładów wzajemnych rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Spółka po latach intensywnego rozwoju zagospodarowała blisko połowę rodzimej branży. Oferta bukmachera dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną. W planach jest dalsza ekspansja międzynarodowa

Spółka – za sprawą licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników STS – w ostatnich 6 latach zwiększyła przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 2,41 mld zł. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. AGO Esport i devils.one.

Lista lokali Premium STS

 • Kraków  ul. Kilińskiego 2/1
 • Gdańsk  ul. Gnilna 22/24
 • Szczecin  ul. Niepodległości 1/2
 • Katowice ul. Rynek 7

Lista lokali STS z Terminalem Samoobsługowym:

W lipcu 2019 roku STS uruchomił samoobsługowe terminale do zawierania zakładów w wybranych lokalach na terenie całej Polski. W pierwszej fazie pracę rozpoczęło 30 urządzeń SSBT (Self-Service Betting Terminal). Spółka planuje dalszą rozbudowę sieci terminali samoobsługowych. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

Nasza sieć lokali stacjonarnych liczy już ponad 440 placówek. Nieustannie inwestujemy w jej rozwój, mimo trudnego otoczenia rynkowego legalnej części sektora bukmacherskiego – mówił Mateusz Juroszek, prezes STS zakłady bukmacherskie. – Teraz rozpoczynamy wdrażanie nowoczesnych oraz innowacyjnych samoobsługowych terminali do zawierania zakładów. Nowe urządzenia wpisują się w trend digitalizacji, który zauważalny jest również w naszym kanale retail – dodał.

 • Dąbrowa Górnicza ul. Gustawa Morcinka 1/1
 • Gdańsk ul. Gnilna 22/24; Rajska 12B
 • Gdynia ul. Wielkokacka 6
 • Gorzów Wielkopolski ul. Jana Pawła II 18g
 • Katowice ul. Panewnicka 36
 • Kraków ul. Kilińskiego 2/1
 • Kwidzyn ul. Tęczowa 2
 • Piekary Śląskie ul. Prymasa Wyszyńskiego 8
 • Pruszków ul. Wojska Polskiego 16A paw. 14
 • Rzeszów ul. Rejtana 49/10
 • Sosnowiec ul. Bartosza Głowackiego 10/14
 • Stargard ul. Piłsudskiego 105
 • Szczecin Al. Niepodległości 1 lok. 2
 • Warszawa ul. Grójecka 62a
 • Warszawa ul. Św. Bonifacego 92 lok.4
 • Wólka Kosowska ul. Nadrzeczna 5F
 • Wrocław ul. Piłsudskiego 110/1u

STS z nową identyfikacją wizualną!

STS w listopadzie 2019 roku wprowadził nową identyfikację wizualną, unowocześniając swój logotyp. Zmiana obejmuje wszystkie platformy STS w Polsce i Europie, w tym strony internetowe, aplikacje mobilne, kanały własne w mediach społecznościowych.

Nowe logo wizualnie reprezentuje podstawowe wartości, które jako marka mamy wpisane w nasze DNA – nowoczesność, dynamikę oraz silny i sportowy charakter. W naszej komunikacji niezmiennie stawiamy w centrum uwagi ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować. W tym celu kontynuujemy kampanię, w której kładziemy nacisk na kompetencje i sprawczość graczy. Twarzą najnowszej jej odsłony jest utytułowany i doskonale znany na całym świecie piłkarz Peter Schmeichel – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Bukmacher kontynuuje ponadto jesienną kampanię reklamową, której motywem przewodnim jest sprawczość graczy, wyrażona hasłem „Dobrze wiesz. Możesz obstawiać”. W jej najnowszej odsłonie rozpoczął globalną współpracę z legendarnym piłkarzem z polskimi korzeniami – Peterem Schmeichelem. Współpraca STS z Peterem Schmeichelem rozpoczyna się jesienią br. i obejmuje wszystkie rynki, na których działa spółka. Nowe kreacje będą widoczne w telewizji, platformach rozrywkowych oraz w digitalu.

Peter Schmeichel globalnym ambasadorem STS

STS także w listopadzie rozpoczął kolejną odsłonę kampanii „Dobrze wiesz, możesz obstawiać”, której globalnym ambasadorem jest legendarny Peter Schmeichel!

Piłkarz wraz z Manchesterem United pięciokrotnie wywalczył Mistrzostwo Anglii, w 1999 roku zdobył puchar Ligi Mistrzów, a w 1992 roku z reprezentacją Danii wygrał Mistrzostwo Europy. Od jesieni 2019 roku będzie globalnie współpracował z STS na wszystkich rynkach, w których działa bukmacher. STS wraz z kampanią z Peterem Schmeichelem odświeża również identyfikację wizualną i logotyp.

Nowe logo wizualnie reprezentuje podstawowe wartości, które jako marka mamy wpisane w nasze DNA – nowoczesność, dynamikę oraz silny i sportowy charakter. W naszej komunikacji niezmiennie stawiamy w centrum uwagi ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować. Twarzą najnowszej jej odsłony jest utytułowany i doskonale znany na całym świecie Peter Schmeichel. Piłkarz – z polskimi korzeniami – jest doskonałym przykładem tego, że odważni wygrywają. Podjął wyzwanie i zdecydował się na wyjazd za granicę, który okazał się drogą do licznych sukcesów w świecie sportu. Jest to niezwykle bliskie naszej filozofii związanej z ekspansją zagraniczną STS – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x