Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Z okazji Worldsów STS przygotował bonus 15 PLN!

Mistrzostwa świata w LoLu wchodzą w fazę grupową! Z myślą o wszystkich użytkownikach, zakłady bukmacherskie STS przygotowały dla Was bonus o wartości 15 PLN!

wejdź i sprawdź ofertę

W nadchodzącej fazie możemy obserwować drużyny z najwyższej światowej półki, a w jednej z nich Polak – Marcin „Jankos” Jankowski występujący w barwach G2 Esports. Faza grupowa startuje 12 października o godzinie 14:00, a pierwszy mecz Jankosa możemy zobaczyć dzień później o godzinie 18:00.

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

W dniach 9-12.10.2019 zagraj z konta depozytowego zakład AKO za równe 28 PLN, na którym będą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia z oferty League of Legends na Mistrzostwa Świata. Każde z nich o minimalnym kursie 1.40. Jeśli nie trafisz – otrzymasz doładowanie konta bonusowego na łączną kwotę 15 PLN. 

WAŻNE: Akcja dla wszystkich klientów STS! Pamiętaj – udział biorą wyłącznie przegrane kupony, rozliczone nie później niż 15.10.2019.

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu AKO za równe 28 PLN w zakładach bukmacherskich STS , na którym będą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia z League of Legends World Championship. Każde z nich musi mieć minimalny kurs 1.40. Jeżeli zakład okaże się rozliczony jako przegrany, klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 15 PLN

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 18.10.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 15 PLN. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 15 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 45 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 9.10.2019 r. godz. 01:00 do 12.10.2019 r. godz. 14:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021