Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Z BETFAN bez podatku a z Łotwą bez ryzyka

Już dziś reprezentacja Jerzego Brzęczka podejmie na wyjeździe reprezentację Łotwy. Z tej okazji zakłady bukmacherskie BETFAN ma dla Was specjalną ofertę w ramach Radaru365!

wejdź i sprawdź ofertę

Zagrajcie za 999 zł na zdarzenie ze wspomnianego meczu z minimalnym kursem 1.6 plus do tego dwa inne dzisiejsze spotkania, także z kursem co najmniej 1,6. Jeśli Wam ten kupon nie wejdzie, to BETFAN gwarantuje zwrot równowartości 500 zł na konto bonusowe!

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 10.10

2. Należy zawrzeć kupon za 999 zł, na którym znajdzie się zdarzenie z meczu Łotwa – Polska z kursem co najmniej 1,6 oraz co najmniej dwa inne zdarzenia. Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynieść co najmniej 1,6. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu “remis nie ma zakładu”, “drużyna X wygra nie ma zakładu”. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 10.10, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 50 zł o równowartości 500 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

6. Bonus zostanie dopisany w piątek, 11.10

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

Bez podatku od gier

BETFAN to jedyne miejsce, gdzie zawsze wygrywasz więcej – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Po prostu bukmacher płaci Państwu podatki za Ciebie, dokładając odpowiednią kwotę do wygranej.

1. Tworzysz kupon

Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę załatwimy za Ciebie.

2. 14% więcej

Jeśli wszystkie zdarzenia na Twoim kuponie będą kwalifikowały się do warunków promocji, tj. kurs minimalny każdego zdarzenia będzie wynosił 1.25, a kurs łączny będzie wynosił co najmniej 2, zmienimy współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%

3. nowy kupon

Może jeszcze jeden kupon? U nas możesz wygrywać więcej bez ograniczeń. Tak po prostu, grasz kiedy chcesz i zgarniasz ile chcesz. ZAWSZE.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021