Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wystartował klub biegacza forBET Runners

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie na początku lutego ogłosiła podpisanie umowy z Runmageddonem – największym organizatorem biegów OCR w kraju. W tym tygodniu natomiast zostało ogłoszone powstanie klubu biegacza forBET Runners.

Klub biegacza forBET Runners to wyjątkowe miejsce, gdzie łączymy pasje do biegania oraz zakładów bukmacherskich. Sportowe emocje gwarantowane! Czekają na Ciebie bonusy na grę w serwisie iforbet.pl, kody zniżkowe, pakiety startowe oraz wiele innych atrakcji. Podziel się z nami swoimi wynikami z treningów, zdjęciem z mety biegu lub bezpośrednio z trasy, a nagrodzimy Cię za aktywność.

wejdź i sprawdź ofertę

Dołączając do ekipy forBET Runners będziesz miał/miała okazję dołączyć do grona ludzi, którzy są na różnym etapie swojej przygody z bieganiem. Są tacy z formą typową dla siedzącego trybu życia i pracy jak również prawdziwi wymiatacze, od których będzie można podchwycić kilka cennych uwag. Łączy nas przede wszystkim dobra zabawa oraz wzajemna motywacja do pokonywania kolejnych barier.

W dniu dzisiejszym forBET Runners oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Idea powstania tego klubu zrodziła się podczas wspólnych startów pracowników forBET, w różnego rodzaju biegach. Niektórzy z nas już mają maratony za sobą, inni natomiast dopiero starają się złamać barierę 30 minut na 5 km.

Biegamy zarówno w biegach płaskich jak i również w przeszkodowych. Znajdą się też miłośnicy triathlonu. Łączy nas zamiłowanie do sportu oraz chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Pomaga nam w tym wzajemna motywacja. Obecnie chcemy powiększyć naszą ekipę i dotrzeć do szerszego grona. W tej grupie chcemy zrzeszać aktywnych biegaczy, którzy podzielą się z innymi swoją wiedzą, wynikami z treningów czy medalami z biegów. Za to my ze swojej strony będziemy Wam podrzucać zniżki na pakiety startowe, kody promocyjne na sprzęt, gadżety i koszulki w barwach klubu. Zorganizujemy treningi z profesjonalistami oraz fajne konkursy. Dla tych, którzy mają założone konto w naszym serwisie podrzucimy również bonusy na grę.

forBET Runners łączy bowiem pasję do sportu oraz zakładów bukmacherskich. Sportowe emocje gwarantowane. Zatem już teraz dzielcie się z nami swoją pasją” – DLA ZDROWIA, DLA SPORTU, DLA ZABAWY! – napisał Tomasz Piasecki z forBET

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021