Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wystartował BetX – nowy legalny bukmacher

W 2003 r. EVONA ELECTRONIC Ltd. wprowadziła na rynki w Europie i Afryce nową markę BetX – znak towarowy zakładów sportowych, wyścigów na żywo, gier wirtualnych i loterii liczbowych.

BetX działa na rynkach Czech, Polski, Tanzanii, Ghany z marką własną. Oferuje również nasz produkt naszym partnerom działającym w Kongo, Kamerunie, Gwinei Terytorialnej, Republice Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Czarnogórze, Chorwacji, Liberii, Nigerii,Malcie i wielu innych.

Oferta zakładów BetX

Oferta zakładów sportowych obejmuje propozycje przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Oferta na żywo wynosi do 20 000 wydarzeń miesięcznie. Można łączyć zakłady na żywo i przedmeczowe na kuponie. Ponadto oferuje gry innych producentów.

Co ciekawe, oferta gier wirtualnych jest pełna gier akcji, takich jak Nascar, wirtualne wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocrossowe z zaawansowaną grafiką. Jako wieloletni producent i dostawca sprzętowy, terminali dla naziemnej branży rozrywkowej oraz producent oprogramowania do zakładów bukmacherskich online i innych gier. BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej. Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę „matkę” pozwala na zagwarantowanie graczom atrakcyjnej oferty oraznajwyższej jakości obsługi. Przedmiotem działalności BetX to świadczenie usług w zakresie realizacji zakładów wzajemnych poprzez najbardziej popularne medium – Internet. Od maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systememiOS oraz Android.

Lokale BetX – punkty przyjmowania zakładów

BetX stara się również w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach publicznych. Ponadto, BetX stawia na bezpieczeństwo: bezpieczeństwo zawierania zakładów, bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych, informacji dotyczących płatności oraz udostępnionych BetX dokumentów. Na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia i stara się przeciwdziałać wszelkim postępowaniom wzbudzającym podejrzenia.

Bonus 5000 PLN na start w BetX

Otwórz konto w BetX, wpłać depozyt w kwocie 10 zł lub więcej a my powiększymy go aż do 5000 zł!

 1. Zarejestruj się
 2. Wpłać depozyt w ciągu 7 dni od daty rejestracji
 3. Twój BONUS POWITALNY zostanie wstępnie aktywowany
 4. Postaw zakład, spełniając warunki Bonusu
 5. Otrzymaj swój pierwszy BONUS POWITALNY

Warunki

 • Bonus Powitalny jest dostępny tylko dla nowych klientów.
 • Otwórz konto, wpłać depozyt w ciągu pierwszych 7 dni od daty rejestracji w kwocie co najmniej 10 zł a BetX powiększy twój pierwszy depozyt do 5000 zł.
 • Gdy dokonasz wpłaty depozytu, twój Bonus Powitalny zostanie wstępnie aktywowany na twoim koncie, jednakże nie jest jeszcze gotowy do obstawiania i wypłat.

Aby zamienić bonus na prawdziwe pieniądze, musisz postawić zakłady, które spełniają następujące warunki Bonusu Powitalnego:

Pierwszy DepozytKumulacjaMinimalne kurs całkowityMinimalna liczba zdarzeńMinimalna kurs na zdarzenieMaksymalna kwota przeliczenia na dzień
10 – 1200 zł6 x wartość depozytu1,9531,251000 zł
1201 – 5000 zł8 x wartość depozytu4,0031,32000 zł

Wypłata Bonusu Powitalnego

Aby twój Bonus Powitalny był dostępny wcześniej niż spełnisz powyższe warunki obrotu, BetX wypłaci ci bonus w 10 krokach. Do uzyskania każdego kroku potrzebne jest 10% całkowitego obrotu. Gdy spełnisz te warunki otrzymasz 10% Bonusu Powitalnego. Pieniądze będą wtedy dostępne do obstawiania lub do wypłaty.

Przykład

Pierwsza wpłata 500 zł = wstępnie aktywowana premia 500 zł
Całkowity obrót: 3000 zł

Twoja premia za pierwszą wpłatę zostanie wypłacona w 10 krokach, po spełnieniu 10% obrotu (300 zł), 10% premii za pierwszą wpłatę (50 zł) zostanie zaksięgowane na twoim koncie. Po wykonaniu wszystkich 10 kroków otrzymasz łącznie 10 x 50 zł na twoje konto.

BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej (czytaj BetX – red.) stronie internetowej

200 PLN bez ryzyka w BETx

Otwórz konto w Betx, wpłać depozyt i otrzymaj Bezpieczny Zakład do 200 zł!

 1. Zarejestruj się
 2. Wpłać depozyt w ciągu 7 dni od daty rejestracji
 3. Twój pierwszy depozyt określa wartość twojego Bezpiecznego Zakładu
 4. Postaw zakład
 5. Jeśli twój pierwszy zakład będzie przegrany, zwrócimy jego wartość do 200 zł

Warunki

 • Bezpieczny zakład bez ryzyka jest dostępny tylko dla nowych klientów.
 • Otwórz konto i dokonaj kwalifikującej się wpłaty w ciągu 7 dni od daty rejestracji.
 • Twoja pierwsza wpłata ustala wartość twojego Bezpiecznego Zakładu do 200 zł.
 • Jeśli twój pierwszy postawiony zakład będzie przegrany, zwrócimy ci jego wartość do 200 zł.

Warunki pierwszego zakładu

 • Zakład musi zostać postawiony w ciągu 7 dni od daty rejestracji, a minimalna kurs na mecz musi wynosić 1,80.
 • Dotyczy to tylko zakładów sportowych zawieranych przed meczem.
 • Twój pierwszy zakład musi zostać przetworzony w normalny sposób, nie można go wypłacić.
 • Jeśli zakład zostanie anulowany, nie będzie wliczany do promocji, a następny zakład kwalifikuje się jako Bezpieczny Zakład.
 • Bezpiecznego Zakładu nie może być łączony z darmowymi kuponami i voucherami. Kupony systemowe nie są dozwolone.

Zwrot

Jeśli twój pierwszy postawiony zakład będzie przegrany, zwrócimy ci pieniądze. Zwrot zostanie udzielony w formie darmowego kuponu o maksymalnej wartości 200 zł. Aby zamienić darmowy bilet na prawdziwe pieniądze, wystarczy postawić zakład z minimalnym kursem 1,01.

BetX zastrzega sobie prawo do anulowania lub żądania zwrotu wszystkich przyznanych bonusów i wygranych, dla których wykorzystano bonusy, jeśli gracz podał nieprawidłowe dane rejestracyjne, ukrył ważne fakty lub okaże się, że gracz otworzył wiele kont.
BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej (czytaj BetX – red.) stronie internetowej.

Darmowy zakład 30 PLN w BetX – freebet

Brak ukrytych warunków, wystarczy założyć konto i spróbować obstawiać naszą nową ofertę

 1. Otwórz konto na e-betx.pl
 2. Na twoim koncie pojawi się Darmowy Kupon o wartości 30 zł.
 3. Jesteś gotowy do gry.
 • Wystarczy dodać swój typ do kuponu i wybrać płatność Darmowym Kuponem.
 • Aby móc obstawić zawartość kuponu, musisz mieć co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym łącznym kursie 3,0.
 • Bezpłatny bilet jest ważny 7 dni.
 • Wszystkie wygrane w wyniku obstawiania zakładów zostaną zaksięgowane na twoim koncie i będą dostępne do Twojej dyspozycji.

BetX zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku wprowadzenia zmian zaktualizowane warunki zostaną niezwłocznie opublikowane na naszej stronie internetowej.

BetX bonus Boomerang

Kupon akumulowany o kursach całkowitych 200 lub wyższych i tylko jedną przegraną selekcją. Brzmi znajomo? Jeśli postawisz na BetX, wygrasz również w tym przypadku. Bonus Bumerang daje graczowi 10-krotność stawki, jeśli kupon ma tylko jedno zdarzenie przegrane, a całkowite szanse wynoszą 200 lub więcej.

 • Wszystkie unieważnione zakłady są ignorowane, a całkowite szanse na bilet muszą wynosić co najmniej 200 bez selekcji unieważnionych.
 • Maksymalny kurs na selekcję to 8,0. Kupon musi zawierać co najmniej 8 zdarzeń.

AKO Bonus w BetX

Promocja Bonusów Akumulowany jest jedną z najbardziej atrakcyjnych premii wśród graczy. Możesz uzyskać do 100% premii za zwycięskie Bonusy Akumulacyjne, które obejmują selekcje o kursach 1,25 lub wyższych.

Poniższa tabela pokazuje możliwy wzrost wypłat, jakie możesz otrzymać w zależności od liczby wygranych selekcji.

SelekcjeBonus
6 – 85%
9 – 1110%
12 – 1420%
15 – 1630%
17 – 1840%
19 – 2050%
21 – 2260%
23 – 2470%
25 – 2680%
27 – 2890%
29 – 30100%

Unieważnione zakłady nie będą brane pod uwagę w odniesieniu do wymagań dotyczących premii. Bonusy nie są ważne dla kuponów systemowych.

Cash Out w Betx

Ta funkcja zapewnia większą kontrolę nad zakładami i daje możliwość powrotu przed zakończeniem wydarzenia. Gdy ta funkcja jest dostępna, możesz wypłacić zakład w całości lub częściowo (maks. 3x), pozostawiając resztę stawki.

Dzięki wypłacie nie musisz już czekać na wynik zakładu, masz możliwość śledzenia swoich wyborów i Wypłaty w wybranym przez siebie momencie. Aby wypłata była możliwa, funkcja musi być dostępna i wyświetlać przycisk Wypłaty na kuponie.

Możliwe wystąpienie opóźnienia w zaakceptowaniu żądania wypłaty. Jeśli kwota lub zakład zawieszają się, żądanie wypłaty może się nie powieść.

Wypłata jest dostępna na wybranych wydarzeniach, urządzeniach i zakładach zarówno przed meczem, jak i na żywo, w zakładach pojedynczych i wielokrotnych, dla różnych dyscyplin sportowych.

Jeśli zdecydujesz się na wypłatę całego zakładu, kwota ta zostanie rozliczona, a ostateczny wynik związany z twoim zakładem nie będzie miał wpływu na kwotę zwróconą na twoje konto.

Jaki jest kod bonusowy w BetX?

Niestety, na tę chwilę nie mamy kodu rejestracyjnego lub promocyjnego w BetX. Obiecujemy jednak, że postaramy się o takowy, by w naszej ofercie pojawi się kod bonusowy w BetX dla czytelników naszego serwisu.

Czy bukmacher BetX jest legalny?

Tak. BetX uzyskał zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet. Pełna nazwa firmy bukmacherskiej brzmi BetX Polska Sp. z o.o.; natomiast siedziba mieści się przy ulicy ul. Stefana Batorego 5 w Bielsko-Biała. KRS: 0000623608

Jak dołączyć do BetX?

Zarejestruj Konto.
Rejestracja konta jest niezbędna, by móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu BetX. Nie wiążę się ona jednak z żadnymi kosztami ani zobowiązaniami ze strony gracza.

Jak się zarejestrować?

W celu założenia konta gracza, kliknij pole ZAREJSTRUJ SIĘ, znajdujący się w prawym górnym rogu strony ebetx.pl., wypełnij formularz rejestracji. Wyślij go i poczekaj na powitalny e-mail lub wiadomość od nas.

Czy bukmacher BetX oferuje bonus od depozytu?

Tak. Bonus Powitalny w wysokości 5000 PLN jest dostępny tylko dla nowych klientów. Aby go uzyskać należy otwórz konto, wpłać depozyt w ciągu pierwszych 7 dni od daty rejestracji w kwocie co najmniej 10 zł a BetX powiększy twój pierwszy depozyt do 5000 zł.

Czy bukmacher BetX posiada lokale – stacjonarne punkty przyjmowania zakładów?

Nie. Legalny bukmacher Betx posiada jedynie zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet.

Czy BetX będzie posiadał naziemne punkty przyjmowania zakładów?

Tak. Firma bukmacherska BetX stara się również w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach publicznych

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021