Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wysokie kursy na hitowe zdarzenia! Combo Dnia w eWinner.

Combo Dnia w eWinner to najwyższe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. W ramach Combo bukmacher ten podwyższa kursy specjalnie dla Ciebie! Analitycy wybierają te spotkania, które budzą najwięcej emocji i będą przez Was najchętniej obstawiane. Wygrane topowych ekip w piłkarskiej Lidze Mistrzów czy zwycięstwa faworytów w NBA to rzeczy, które na pewno znajdą się w naszym Combo Dnia.

Przykład? Manchester City i Real Madryt wygrają swoje środowe mecze w Lidze Mistrzów. Co najważniejsze, eWinner daje Ci takie połączenie z podwyższonym kursem!

Animated GIF

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.
Co to jest Combo Dnia w eWinner?

Combo Dnia to najwyższe, podwyższone kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. W ramach Combo legalny polski bukmacher eWinner podwyższa kursy specjalnie dla zainteresowanych typerów.

Jaki jest kod rejestracyjny w eWinner?

Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”. Dzięki temu kodowi w legalnych zakładach eWinner otrzymasz zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić!

Co można znaleźć w Combo Dnia?

Analitycy tego bukmachera wybierają te spotkania, które budzą najwięcej emocji i wiemy, że będą przez Was najchętniej obstawiane. Wygrane topowych ekip w piłkarskiej Lidze Mistrzów czy zwycięstwa faworytów w NBA to rzeczy, które na pewno znajdą się w naszym Combo Dnia.

Kiedy można obstawiać Combo Dnia?

Codziennie! Każdego dnia bukmacher eWinner przygotowuje kilka propozycji Combo na różne sporty, a to wszystko z jeszcze wyższym kursem niż w standardowej ofercie! Brzmi świetnie, prawda?

Gdzie znaleźć Combo Dnia?

Combo Dnia znajdziesz w zakładce “Popularne”. Po wejściu w kategorię będziesz miał do wyboru różne propozycje Combo na dany dzień.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021