Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wygrana 55 000 zł w Piłkarskim Jackpot Betclic!

W drugiej edycji popularnej promocji bukmachera i kumulacji nagrody głównej do 55 tys. złotych, padła główna wygrana.

Rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich to nie tylko zakłady stawiane za wysokie kwoty. Na rynku czasem zdarzają się interesujące promocje, które mimo niskiego wkładu mogą zagwarantować pokaźną wygraną. Tak stało się w przypadku popularnej promocji w Betclic.

Ostatnia edycja „Piłkarskiego Jackpotu” rozpoczęła się w lutym od puli 10.000 zł, ale szybko została przerwana przez pandemię, która zastopowała rozgrywki na całym świecie. Po powrocie na ligowe boiska, w kolejnych tygodniach akcji Gracze chętnie typowali wyniki La Liga, Bundesligi i Ekstraklasy.

Co tydzień zadaniem Graczy było trafne wytypowanie na jednym kuponie 8 spotkań ze wskazanej ligi piłkarskiej. W przypadku braku zwycięzcy, pula była zwiększana o 5.000 zł. I wzrastała aż do minionego weekendu – kumulacja wyniosła aż 55.000 zł na edycję dedykowaną lidze niemieckiej.

Promocja w każdym tygodniu trwania cieszyła się dużą popularnością. 29 czerwca Betclic ogłosił, że bank rozbił Wojciech z Wolsztyna, który trafnie wytypował rozstrzygnięcia ostatniej w tym sezonie kolejki Bundesligi. Tym samym odebrał nagrodę w wysokości 55.000 zł. Ale to nie wszystko – uwzględniając stawki i kursy na zwycięskich kuponach oraz bonus MULTI+ łącznie zgarnął aż 56.351 zł!

Kupon wygranego:

Tym samym Wojciech jest drugim zwycięzcą w historii promocji – w poprzedniej edycji wygrana wyniosła nieco mniej, bo 50.000 zł.

To nie koniec „Piłkarskiego Jackpota” – już wystartowała kolejna edycja – w puli jest 10.000 zł! Dołącz do promocji i wytypuj dokładnie 8 poniższych meczów 34. kolejki Ekstraklasy:

  • ŁKS ŁÓDŹ – WISŁA KRAKÓW
  • KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA
  • RAKÓW – ZAGŁĘBIE
  • LECH – LEGIA
  • LECHIA – CRACOVIA
  • POGOŃ – JAGIELLONIA
  • PIAST – ŚLĄSK
  • WISŁA PŁOCK – GÓRNIK

Gracze, którzy poprawnie wytypują powyższe spotkania, podzielą między siebie pulę 10.000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to oprócz swojej wygranej i dodatkowych 25% z Mulit+, zgarniesz 10.000 zł! Jeśli ta sztuka nie uda się nikomu, to zwiększymy pulę kolejnej edycji i będziemy to robić tak długo, aż ktoś nie rozbije banku!

Dodatkowo, możesz zgarnąć dodatkowy bonus w wysokości 10 zł jeśli wytypujesz poprawnie więcej spotkań niż Footroll.

Kupon Footrolla:

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021