Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wygraj w STS bilety na mecz Polska – Łotwa

Bukmacher ma dla Was aż 25 podwójnych wejściówek mecz Polska vs Łotwa.

Już w marcu pierwsze mecze eliminacji Mistrzostw Europy 2020. Najpierw drużynę Jerzego Brzęczka czeka wyjazd do Austrii – w czwartek, 21 marca, a następnie już na Stadionie Narodowym mecz z Łotwą – w niedzielę, 24 marca. I właśnie na to drugie spotkanie zakłady bukmacherskie STS mają dla Was bilety.

Chcesz zobaczyć na żywo Roberta Lewandowskiego i spółkę? Dołącz do gry wraz z STS!

Włącz się do rywalizacji i wygraj bilety na mecz eliminacji mistrzostw Europy Polska – Łotwa!

25 najlepszych Graczy (miejsca 1-25) otrzyma od STS:

 • Podwójny bilet na mecz Polska – Łotwa,
 • Voucher 50 PLN

25 kolejnych Graczy (miejsca 26-50) otrzyma od STS:

 • Voucher 25 PLN

Jak zbierać punkty?

Punkty w rywalizacji przyznawane są za każdy zagrany kupon. Im więcej zdobytych punktów, tym większa szansa na zdobycie nagród.

Punkty za wygrane kupony liczymy według poniższego wzoru. Punkty za przegrane kupony liczymy według tego samego wzoru, pomnożonego razy 0.1.

Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ Na czym polega akcja?
  Akcja polega na zawieraniu zakładów, spełniających warunki określone w Regulaminie, za które Uczestnik otrzymuje punkty wliczane do rankingu Akcji. Zakłady te muszą zostać zawarte oraz rozliczone w terminie 1.02.2019r. (01:00) – 14.02.2019r. (23:59).
 • FAQ Czy akcja jest dla wszystkich?
  Akcja skierowana jest dla wszystkich Użytkowników serwisu STS, którzy posiadają w pełni zweryfikowane konto online Gracza.
 • FAQ Co powinienem zrobić, aby wziąć udział w akcji Bilety na mecz Polska – Łotwa ranking online?
  Gracz musi wyrazić chęć wzięcia udziału w akcji, poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz, na komputerowej wersji strony www.sts.pl lub aplikacji mobilnej STS. Następnie Gracz musi dokonać zawarcia zakładów na dowolne wydarzenia z oferty bukmachera za które będą naliczane punkty. Pod uwagę są brane kupony wygrane i przegrane. Na podstawie zgromadzonych punktów Gracz zostanie sklasyfikowany w rankingu 50 laureatów Akcji.
 • FAQ Jaką nagrodę mogę otrzymać?
  Spełniając wszystkie warunki akcji możesz otrzymać podwójne zaproszenie na mecz Polska – Łotwa, który odbędzie się w Warszawie, dn. 24.03.2019r. o godz. 20:45 i voucher bonusowy na kwotę 50 PLN, jeśli w końcowej klasyfikacji rankingu znajdziesz się na pozycji 1-25. Gracze, którzy w końcowej klasyfikacji znajdą się na pozycjach 26-50 otrzymują voucher bonusowy w wysokości 20 PLN.
 • FAQ W jaki sposób otrzymam bilet na mecz?
  Informacje dotyczące terminu i miejsca odbioru biletów na mecz Polska – Łotwa zostaną przekazane laureatom drogą mailową lub SMS, w terminie do 7 dni od momentu zakończenia Akcji.
 • FAQ W jaki sposób otrzymam voucher?
  Vouchery zostaną wysłane do laureatów drogą mailową, w terminie do 7 dni od momentu zakończenia Akcji.
 • FAQ Jakie kupony nie biorą udziału w Akcji?
  Do rankingu nie zaliczają się kupony zawarte z konta bonusowego, rozliczone jako zwrot, po kursie 1.00, wypłacone za pomocą opcji Cash-out oraz Zakład Bezpieczny.
 • FAQ W jaki sposób naliczane są punkty za kupony wygrane?
  W przypadku kuponów wygranych, punkty naliczane są według następującego wzoru: liczba typów na kuponie (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x kurs ogólny na kuponie*
  *Kurs ogólny na kuponie nie może być mniejszy niż 1.2
 • FAQ W jaki sposób naliczane są punkty za kupony przegrane?
  W przypadku kuponów przegranych punkty naliczane są według następującego wzoru:
  liczba trafionych typów (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x iloczyn kursów typów trafionych (>= 1.2) * 0,1
 • FAQ Ile moich kuponów bierze udział w akcji?
  W akcji biorą udział wszystkie kupony wygrane, zagrane i rozliczone w terminie określonym w Regulaminie. W przypadku kuponów przegranych liczy się wyłącznie 200 pierwszych kuponów.
 • FAQ W jaki sposób mogę wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • FAQ Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa do 14.02.2019 roku (23:59) i jest aktywna tylko i wyłącznie dla Użytkowników, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w rankingu, poprzez kliknięcie przycisku Dołącz.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Skontaktuj się z pomocą online.

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021