Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wygraj bilety na Polska – Austria rywalizując z innymi w STS

Planujesz wspierać Polskę w najbliższych meczach eliminacyjnych do EURO 2020 z wysokości trybun? Co Ty na to, aby wybrać się tam na zaproszenie Oficjalnego Sponsora Reprezentacji, którym jestest STS zakłady bukmacherskie?

Weź udział w specjalnej akcji STS i zgarnij bilety na mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 Polska – Austria, który odbędzie się 9 września na Stadionie Narodowym w Warszawie! Bukmacher przygotował dla Was aż 60 biletów oraz vouchery bonusowe, które możesz przeznaczyć na grę na w STS. W akcji może wziąć udział każdy nasz Gracz! Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu). Promocja łączy się z bonusem powitalnym.

Jak tego dokonać? Zaloguj się na konto online, a następnie potwierdź chęć udziału w akcji TUTAJ. Zabawa polega na rywalizacji z innymi Graczami: zbieraj punkty za każdy zawarty w czasie akcji kupon. Im więcej ich zdobędziesz, tym większe są Twoje szanse na wygraną!

STS nagrodzi aż 40 osób, wygląda to następująco:

  • miejsca 1-30. : dwa bilety na mecz Polska – Austria oraz voucher 50 PLN
  • miejsca 31-40 : voucher 20 PLN

Szczegóły dotyczące akcji znajdziesz TUTAJ.

Nie zwlekaj! Dokonując szybkiego zapisu do akcji zwiększasz swoje szanse na nagrody!

Jak zbierać punkty?

Punkty w rywalizacji przyznawane są za każdy zagrany kupon. Im więcej zdobytych punktów, tym większa szansa na zdobycie nagród.

Punkty za wygrane kupony liczymy według poniższego wzoru. Punkty za przegrane kupony liczymy według tego samego wzoru, pomnożonego razy 0.1.

Liczba typów na kuponie (min. kurs 1.2) x Kurs całkowity x Stawka = Twoje punkty

Na czym polega akcja z biletami na mecz Polska – Austria?

Akcja polega na zawieraniu zakładów, spełniających warunki określone w Regulaminie, za które Uczestnik otrzymuje punkty wliczane do rankingu Akcji. Zakłady te muszą zostać zawarte oraz rozliczone w terminie 1.08.2019r. (01:00) – 11.08.2019r. (23:59).

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja skierowana jest dla wszystkich Użytkowników serwisu STS, którzy posiadają w pełni zweryfikowane konto online Gracza.

Co muszę zrobić, aby wziąć udział w akcji Bilety na mecz Polska – Austria?

Gracz musi wyrazić chęć wzięcia udziału w akcji, poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz, na komputerowej wersji strony www.sts.pl lub aplikacji mobilnej STS. Następnie Gracz musi dokonać zawarcia zakładów na dowolne wydarzenia z oferty bukmachera za które będą naliczane punkty. Pod uwagę są brane kupony wygrane i przegrane. Na podstawie zgromadzonych punktów Gracz zostanie sklasyfikowany w rankingu 50 laureatów Akcji.

Jaką nagrodę mogę otrzymać?

Spełniając wszystkie warunki akcji możesz otrzymać podwójne zaproszenie na mecz Polska – Austria, który odbędzie się w Warszawie, dn. 09.09.2019r. o godz. 20:45 i voucher bonusowy na kwotę 50 PLN, jeśli w końcowej klasyfikacji rankingu znajdziesz się na pozycji 1-30. Gracze, którzy w końcowej klasyfikacji znajdą się na pozycjach 31-50 otrzymują voucher bonusowy w wysokości 20 PLN.

W jaki sposób otrzymam bilet na mecz?

Informacje dotyczące terminu i miejsca odbioru biletów na mecz Polska – Austria zostaną przekazane laureatom drogą mailową lub SMS, w terminie do 7 dni od momentu zakończenia Akcji.

W jaki sposób otrzymam voucher?

Vouchery zostaną wysłane do laureatów drogą mailową, w terminie do 7 dni od momentu zakończenia Akcji.

Jakie kupony nie biorą udziału w Akcji?

Do rankingu nie zaliczają się kupony zawarte z konta bonusowego, rozliczone jako zwrot, po kursie 1.00, wypłacone za pomocą opcji Cash-out oraz Zakład Bezpieczny.

W jaki sposób naliczane są punkty za kupony wygrane?

W przypadku kuponów wygranych, punkty naliczane są według następującego wzoru:
liczba typów na kuponie (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x kurs ogólny na kuponie. Kurs ogólny na kuponie nie może być mniejszy niż 1.2

W jaki sposób naliczane są punkty za kupony przegrane?

W przypadku kuponów przegranych punkty naliczane są według następującego wzoru: liczba typów na kuponie (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x kurs ogólny na kuponie. Kurs ogólny na kuponie nie może być mniejszy niż 1.2

Ile moich kuponów bierze udział w akcji?

W akcji biorą udział wszystkie kupony wygrane, zagrane i rozliczone w terminie określonym w Regulaminie. W przypadku kuponów przegranych liczy się wyłącznie 200 pierwszych kuponów.

W jaki sposób mogę wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa do 11.08.2019 roku (23:59) i jest aktywna tylko i wyłącznie dla Użytkowników, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w rankingu, poprzez kliknięcie przycisku Dołącz.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021