Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wybory samorządowe: kto zostanie prezydentem największych miast? Jak typują bukmacherzy?

Kto zostanie prezydentem miasta?

Zakłady bukmacherskie kojarzą się głównie z typowaniem wyników zdarzeń sportowych – meczy piłki nożnej, tenisa czy siatkówki. Zbliżające się wybory samorządowe pozwalają również postawić na zwycięzców wyborów. Na prezydentów miast zagłosujemy w wyborach samorządowych 21 października 2018 roku. Tymczasem firmy bukmacherskie przyjmują zakłady na to, kto zwycięży w wyborach. W typowaniu bukmacherów różnice między poszczególnymi kandydatami są naprawdę duże.

Łódź

W Łodzi o fotel prezydenta walczy aż dziewięć osób: urzędująca prezydent Hanna Zdanowska, Urszula Niziołek-Janiak, Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, Waldemar Buda, Piotr Misztal, Rafał Górski, Krzysztofem Lipczyki oraz Zbigniew Maurer i Janusz Rutkowski. W STS kurs na Rafał Górski, wynosi 25, co oznacza, że jeśli postawi się na niego 100 zł, to można wygrać 2,2 tys. zł. W zakładach Fortuny kurs wynosi 20, za postawienie 100 zł, można wiec wygrać 1.760 zł, oczywiście jeśli Górski zostanie prezydentem Łodzi. W przypadku Waldemara Budy kurs wynosi 8 w zakładach STS a 7,5 w FortunieHanna Zdanowska jest faworytką bukmacherów. W STS kurs wynosi zaledwie 1,02, co oznacza, że przy postawieniu 100 zł, można więc tylko stracić, gdyż podatek od wygranej wynosi 12 proc., więc przy takim zakładzie można tylko stracić. Podobnie jest w zakładach Fortuny.

Kielce

Bukmacherzy nie są zgodni co do wyniku wyborczego pojedynku o fotel prezydenta Kielc. Analitycy LV Bet oceniają, że faworytem wyborczego wyścigu jest Wojciech Lubawski. Kurs na oobecnego prezydenta Kielc wynosi 1.5, Z kolei bukmacherzy STS wskazują Bogdana Wenta jako faworyta na prezydenta Kielc w wyborach samorządowych 2018 – kurs 1,90. Nieco mniej prawdopodobne jest zwycięstwo w Wojciecha Lubawskiego – kurs 2,10. Analitycy ocenili również szansę Artura Gierady oraz posła Piotra Liroy-Marca – odpowiednio z kursem 6,00 i 15,00.

Bielsko-Biała

Faworytem do zwycięstwa w wyborach na prezydenta Bielska-Białej zdaniem analityków LV Bet jest kandydat Koalicji Obywatelskiej Jarosław Klimaszewski. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.3, co oznacza, że za postawione 100 złotych w przypadku zwycięstwa Klimaszewskiego można zarobić na czysto 14 złotych (po odjęciu podatku). Kurs na zwycięstwo Przemysława Drabka (Prawo i Sprawiedliwość) bukmacherzy oceniają na 3.75

Opole

Wedle bukmacherów w drugiej turze urzędujący prezydent spotka się z Barbarą Kamińską, kandydatką Koalicji Obywatelskiej (w Opolu w jej skład wchodzą Platforma, Nowoczesna, PSL i Unia Pracy), która ma uzyskać 22 proc. głosów. Kamińska nieznacznie wyprzedza wicewojewodę Violettę Porowską, kandydatkę PiS, która ma zdobyć 20 proc. głosów poparcia.

Warszawa

Bukmacherzy Totolotka typują dwóch kandydatów, którzy będą się liczyć w ostatecznej walce o prezydenturę. Większe szanse na wygraną bukmacherzy dają w tej chwili wspólnemu kandydatowi Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, Rafałowi Trzaskowskiemu. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,75. Drugim politykiem liczącym się w tym wyścigu jest Patryk Jaki. Stawiając na wygraną kandydata Zjednoczonej Prawicy kurs wynosi 1,95. Co ciekawe, typowania klientów Totolotka różnią się w tym momencie od prognoz bukmacherów. Aż 83% graczy stawia na zwycięstwo Patryka Jakiego, a tylko 17% na Rafała Trzaskowskiego. Kto ostatecznie zostanie prezydentem Warszawy?

Wrocław

Bukmacherzy STS ocenili szanse na wygraną kandydatów na stanowisko prezydenta Wrocławia. Analitycy wskazują, że w tegorocznych, jesiennych wyborach samorządowych mieszkańcy Wrocławia wybiorą Kazimierza Ujazdowskiego, który ma wystartować z poparciem Platformy Obywatelskiej. Każdy, kto trafnie obstawi 100 zł na to, że Kazimierz Ujazdowski zostanie wybrany w najbliższych wyborach samorządowych na urząd prezydenta Wrocławia wygra 158,4 zł (kurs 1,80). Bukmacherzy na drugiej pozycji wskazują Mirosławę Stachowiak-Różecką (PiS) z kursem 2,50. Oznacza to, że każdy z graczy stawiając 100 zł na jej zwycięstwo może zdobyć 220 zł. Na trzecim miejscu typowany jest Jacek Sutryk (wspierany przez środowisko prezydenta Rafał Dutkiewicza) – kurs 8,00.

Kraków

Bukmacherzy STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, wskazują Jacka Majchrowskiego jako faworyta na prezydenta Krakowa w wyborach samorządowych 2018 – kurs 1,75. Nieco mniej prawdopodobne jest, że prezydentem zostanie Małgorzata Wassermann – kurs 2,20. Analitycy ocenili również szansę Łukasza Gibały oraz Konrada Berkowicza – odpowiednio z kursem 25,00 i 75,00

Poznań

Zakłady bukmacherskie za daworyta wyścigu o fotel prezydenta Poznania stawiały Jacka Jaśkowiaka. Podobnie jest w przypadku analityków firmy bukmacherskich, którzy dają popieranemu przez Platformę Obywatelską politykowi 43 procent szans na reelekcję. Drugie miejsce według bukmacherów zajmuje obecnie Tadeusz Zysk. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości ma 28 proc. szans na wygraną. Trzecie miejsce w tym zestawieniu zajął Tomasz Lewandowski z Lewicy z 13 proc. szans.

Lublin

Szanse kandydatów ocenili bukmacherzy z STS. Według nich największe szanse na zostanie prezydentem Lublina ma obecnie sprawujący ten urząd Krzysztof Żuk. Analitycy określili kurs przy jego nazwisku na 1,05. – Mniej prawdopodobne jest, że prezydentem zostanie Sylwester Tułajew – kurs 6,50 – czytamy w komunikacie prasowym.

Białystok

Bukmacher STS poddał analizie szanse kandydatów na prezydenta Białegostoku. Zdecydowany faworytem jest Tadeusz Truskolaski, na którego wygraną kurs to zaledwie 1,02 zł. W przypadku wygranej obecnego prezydenta, nikt się raczej nie obłowi. Inaczej sytuacja wygląda przy pozostałych kandydatach. Kurs Jacka Żalka (Zjednoczona Prawica), to 10 zł, czyli przy postawionych stu, można wygrać ponad 880 zł. Jeszcze więcej wygrałaby osoba, która zdecydowałaby się postawić na Tadeusza Arłukowicza (Białystok na TAK). W jego wypadku kurs to 30 zł, więc przy stawce 100 zł, potencjalna wygrana to 2376 zł.

Bydgoszcz

Rafał Bruski (Koalicja Obywatelska) – 1,27 – 1.12 – 1,20; Tomasz Latos (Zjednoczona Prawica) – 3,2 – 5 – 3; Krzysztof Pietrzak (Kukiz 15) – 15 – 25 – 18.

Gdańsk

Jarosław Wałęsa (Koalicja Obywatelska) – 1,55 – 1,55 – 1,55; Paweł Adamowicz (Wszystko dla Gdańska) – 2,7 – 2,5 – 2,6; Kacper Płażyński (Zjednoczona Prawica) – 5,5 – 5 – 5,3.

Katowice

Analitycy Zakładów Bukmacherskich LVBet ocenili szanse poszczególnych kandydatów na zwycięstwo. Największe szanse na zostanie prezydentem Katowic według bukmacherów ma Marcin Krupa (KW Wyborców Forum Samorządowe i Marcin Krupa), kurs na jego wygraną wynosi 1.1. Mniejsze szanse zdaniem analityków mają Ilona Kanclerz (KW Śląskiej Partii Regionalnej, kurs 7.5) oraz Jarosław Makowski (Koalicja Obywatelska, kurs 13).

Rzeszów

Tadeusz Ferenc (Rozwój Rzeszowa) – 1,01 – 1,02 – 1,02; Wojciech Buczak (Zjednoczona Prawica) – 12 – 8 – 8.

Szczecin

Piotr Krzystek (Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka „Bezpartyjni”) – 1,22 – 1,25 – 1,30; Bartłomiej Sochański (Zjednoczona Prawica) – 3,7 – 4 – 2,5; Sławomir Nitras (Koalicja Obywatelska) – 6 – 5 – 2,6.

Zielona Góra

Janusz Kubicki (Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Kubickiego Bezpartyjni) – 1,01 – 1,02 – 1,01; Piotr Barczak (Zjednoczona Prawica) – 8 – 8 – 8; Sławomir Kotylak (Koalicja Obywatelska) – 20 – 25 – 22; Tomasz Nesterowicz (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem) – bn – 30 – bn.

Frekwencja wyborcza

Bukmacherzy z Fortuny uważają, że frekwencja wyborcza w pierwszej turze będzie niższa niż 48,5 procent. Za postawioną złotówkę, można odebrać 1,70 zł, czyli zysk wynosi 70 groszy. W przypadku większej niż 48,5 procent kurs wynosi 2,05 (za złotówkę, 2,05 zł).

 

 

źródło:naszemiasto.pl,informacje prasowe,własne

 

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021