Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wybierz nowy wzór autokaru Jagiellonii Białystok #AutokarDlaJagi

#AUTOKARDLAJAGI

Wybierz nowy wzór!

Zdecyduj, jakim autokarem Jaga będzie zmierzać po kolejne zwycięstwa!

Wybierz nowy wzór autokaru Jagiellonii Białystok AutokarDlaJagi

Jagiellonia Białystok, wspólnie z STS, postanowiła oddać wygląd swojego nowego autobusu w Twoje ręce!

Od 24 do 28 stycznia br. masz możliwość zagłosowania na jeden z czterech zaproponowanych przez Jagiellonię projektów autobusu, którym piłkarze będą przemierzali piłkarską Ekstraklasę.

Zachęcamy do głosowania oraz podawania informacji dalej wśród swoich znajomych!

 

Plebiscyt rusza 24 stycznia i potrwa do 28 stycznia do północy. Zwycięski projekt zostanie ogłoszony 29 stycznia o godzinie 10:00. 

– STS jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Nasza aktywność zdecydowanie wykracza poza standardowe zapisy umowy i ekspozycję logotypu. Stale organizujemy akcje, które angażują kibiców. Staramy się również wspierać kluby w ich bieżących projektach. W związku z tym zorganizowaliśmy głosowanie, w którym kibice zadecydują o szacie graficznej autokaru Żółto-Czerwonych – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

– Po raz kolejny dajemy Kibicom Jagiellonii Białystok możliwość wzięcia udziału w głosowaniu na najciekawszy według Nich projekt graficzny autokaru, którym będą podróżować nasi Zawodnicy na ligowym szlaku. Przedstawiamy cztery wizualizacje, spośród których jedna okaże się zwycięska. Mamy nadzieję, że wyłoniony w głosowaniu projekt przypadnie większości do gustu i znów będziemy mogli poszczycić się jednym z piękniejszych autokarów w Ekstraklasie – mówi Agnieszka Klim, dyrektor marketingu Jagiellonii Białystok.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor.

Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatniwystęp Artura Boruca w kadrze narodowej. Akcje #ZakładSTS znane są już w wielu częściach Polski – bukmacher bił rekord głośności w hali Podpromie w Rzeszowie oraz założył się z Lechem Poznań o to czy drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Polski w poprzednim sezonie Ekstraklasy. STS wsparł również kibiców Górnika Zabrze w przygotowaniu oprawy meczowej.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce.

Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie e-sportu – jest oficjalnym bukmacherem drużyny Izako Boars i sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – jednego z najlepszych polskich esportowców. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Nowy autokar, wzorem lat ubiegłych, udostępnia firma Biacomex, natomiast za projekty odpowiada Damian Zajko z IndyGo! Media.

 

źródło: http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci/czytaj,21208,jagiellonia-i-sts-uruchamiaja-glosowanie-na-projekt-autokaru-jagi.html

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021