Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Współpraca zakładów bukmacherskich SuperBet z dostawcą usług IoSport

IoSport (wiodący dostawca rozwiązań technologicznych dla branży zakładów bukmacherskich) nawiązał współpracę z rumuńskimi zakłądami bukmacherskimi Superbet. Przypomnijmy, że wejście rumuńskiej firmy Superbet na polski rynek zaplanowano na koniec bieżącego roku.

Nowe oferty bukmacherskie będą wspomagane przez wiodące na rynku rozwiązania dostarczone przez ioSport w postaci automatycznych wycen kursów opartych na technologii Erlang. Współpraca ta bpozwoli na wprowadzenie szeregu innowacyjnych funkcji na obecnych rynkach marki, ale również na tych, na których Superbet dopiero się pojawi.

Świat szybko się zmienia, będąc napędzany kolejnymi postępami w korzystaniu z najnowszej technologii. Do tej pory sektor zakładów bukmacherskich pozostawał w pewnej stagnacji, natomiast najwięszke postępy można zaobserwować w innych obszarach. W Superbet zamierzamy zbudować coś więcej niż zwykłe doświadczenia związane z zakładami, a ludzie z ioSport myślą tak samo jak my. Wycena kursów i trading powodowały większe problemy niż kasyno, ale wierzę, że to tylko zalążek naszej działalności. Z ioSport jako nowymi partnerami jesteśmy dobrze przygotowani, aby przekraczać kolejne granice i wprowadzić wiele nowości w ofercie zakładów sportowych.”– powiedział Dyrektor Dział E-Commerce w Superbet Jamie Hart.

Cieszymy się, że wsółpracujemy z Superbet. Mamy wspólną wizję co do przyszłości zakładów sportowych oraz roli jaką odgrywa technologia. Uważamy, że nadszedł odpowiedni czas dla nowego podejścia do produktów i tradingu.”– dodał Prezes ioSport Joe Bryan.

Grupa Superbet posiada ponad 3000 pracowników w biurach w Rumunii (rynek, gdzie przeważnie prowadzi działalność) oraz w Serbii, Chorwacji, Malcie, Polsce i Wielkiej Brytanii. Nowa platforma internetowa, która będzie już działać na licencji w Gibraltarze od 2018 roku, jest juz w fazie finalizacji i testów. Dyrektorem zarządzającym Superbet na Gibraltarze zostanie Stuart Weston, były dyrektor handlu w William Hill.

Polski bukmacher Superbet szuka pracowników do punktów w Poznaniu, Katowicach, Wrocałwiu, Warszawie, Łodzi, Opolu i Gdańsku. Poszukiwaniu są pracownicy na pełny etat z umową o na pracę stanowska : Menedżera Regionalnego (organizacja, koordynowanie i nadzór pracy pracowników punktów), Trenera Wewnętrznego (prowadzenie szkoleń wstępnych i doskonalących dla pracowników), Kasjera.

Wszystkie oferty pracy użytkownija Superbet na OLX – TUTAJ 

Źródło: eegaming.org

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021