Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Współpraca TOTALbet z SB Betting Software

TOTALbet logo zielone

Nowy, licencjonowany  bukmacher w Polsce, czyli TOTALbet  oferuje „Prawdziwy Cashout” za pomocą oprogramowania dostarczanego przez SB Betting Software.

TOTALbet to pierwszy polski bukmacher oferujący prawdziwy cashout, w ramach których gracze mogą wypłacić wygrane nie tylko przed rozpoczęciem meczu, ale również w trakcie gry.

Oprócz tej wyjątkowej możliwości wypłaty, graczom są również oferowane różne bonusy, darmowe zakłady, cashbacki i inne promocje dostępne za pośrednictwem strony internetowej i natywnych aplikacji mobilnych.

To także nasz pierwszy klient korzystający z Betradar’s Unified Odds Feed, innowacyjnej technologii dostarczania danych, która obsługuje zakłady przedmeczowe, na żywo, zakłady wirtualne i usługi Managed Trading.” – powiedział Claus Rasmussen, dyrektor generalny dostawcy usług w rozmowie z „SBC News”.

Bukmacher TOTALbet z hasłem Stawiamy na sport zaprezentował swoją stronę internetową

Michał Głowacki, dyrektor ds. Operacyjnych SB Betting Software, powiedział:

Pari Match, największy bukmacher na obszarze WNP i Europy Wschodniej, zdecydował się rozszerzyć działalność w Afryce i powierzył nam to ambitne zadanie.

Fani sportu w Tanzanii mogą już odwiedzić sklepy detaliczne Pari Match, aby zawierać zakłady, korzystać ze strony internetowej i urządzeń mobilnych, aby z łatwością stawiać zakłady za pomocą technologii USSD i SMS.

Ponadto samoobsługowe terminale do zakładów będą dostępne jeszcze w tym roku. Również mieszkańcy sąsiednich krajów Rwandy, Ugandy i Demokratycznej Republiki Kongo powinni spodziewać się, że Pari Match zaoferuje im swoją bogatą ofertę zakładów w najbliższej przyszłości.” „

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021